тур 1
|
16 січня, неділя
|
Малакатеко – Шелаху МК
|
|
2:0
|
|
Антигуа ГФК – Депортиво Ачуапа
|
|
1:0
|
|
Гвастатойя – Істапа
|
|
3:0
|
|
Санта-Лучия – Мунісіпаль
|
|
0:2
|
|
Солола – Кобан Імперіал
|
|
0:0
|
|
17 січня, понеділок
|
Комунікасьонес – Нуэва Консепсьон
|
|
7:0
|
|
|
|
тур 2
|
22 січня, субота
|
Кобан Імперіал – Комунікасьонес
|
|
2:0
|
|
Мунісіпаль – Гвастатойя
|
|
0:0
|
|
23 січня, неділя
|
Нуэва Консепсьон – Малакатеко
|
|
3:3
|
|
Депортиво Ачуапа – Санта-Лучия
|
|
0:3
|
|
Істапа – Солола
|
|
2:2
|
|
Шелаху МК – Антигуа ГФК
|
|
0:0
|
|
|
тур 3
|
29 січня, субота
|
Санта-Лучия – Антигуа ГФК
|
|
0:1
|
|
30 січня, неділя
|
Шелаху МК – Нуэва Консепсьон
|
|
2:1
|
|
Гвастатойя – Депортиво Ачуапа
|
|
2:0
|
|
Малакатеко – Кобан Імперіал
|
|
0:0
|
|
Комунікасьонес – Істапа
|
|
3:3
|
|
Солола – Мунісіпаль
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 4
|
2 лютого, середа
|
Мунісіпаль – Комунікасьонес
|
|
2:0
|
|
Кобан Імперіал – Шелаху МК
|
|
3:1
|
|
Санта-Лучия – Гвастатойя
|
|
1:3
|
|
Депортиво Ачуапа – Солола
|
|
1:0
|
|
Істапа – Малакатеко
|
|
0:1
|
|
3 лютого, четвер
|
Антигуа ГФК – Нуэва Консепсьон
|
|
4:0
|
|
|
тур 5
|
5 лютого, субота
|
Нуэва Консепсьон – Кобан Імперіал
|
|
1:2
|
|
6 лютого, неділя
|
Комунікасьонес – Депортиво Ачуапа
|
|
2:1
|
|
Малакатеко – Мунісіпаль
|
|
2:1
|
|
Гвастатойя – Антигуа ГФК
|
|
1:1
|
|
Шелаху МК – Істапа
|
|
1:0
|
|
Солола – Санта-Лучия
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 6
|
9 лютого, середа
|
Істапа – Нуэва Консепсьон
|
|
2:1
|
|
Депортиво Ачуапа – Малакатеко
|
|
2:1
|
|
Санта-Лучия – Комунікасьонес
|
|
1:4
|
|
Гвастатойя – Солола
|
|
2:0
|
|
Мунісіпаль – Шелаху МК
|
|
2:2
|
|
10 лютого, четвер
|
Антигуа ГФК – Кобан Імперіал
|
|
0:1
|
|
|
тур 7
|
12 лютого, субота
|
Кобан Імперіал – Істапа
|
|
2:0
|
|
13 лютого, неділя
|
Комунікасьонес – Гвастатойя
|
|
2:2
|
|
Малакатеко – Санта-Лучия
|
|
2:1
|
|
Нуэва Консепсьон – Мунісіпаль
|
|
1:0
|
|
Шелаху МК – Депортиво Ачуапа
|
|
1:0
|
|
Солола – Антигуа ГФК
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 8
|
19 лютого, субота
|
Мунісіпаль – Кобан Імперіал
|
|
3:2
|
|
Гвастатойя – Малакатеко
|
|
1:0
|
|
Солола – Комунікасьонес
|
|
0:0
|
|
20 лютого, неділя
|
Антигуа ГФК – Істапа
|
|
2:1
|
|
Санта-Лучия – Шелаху МК
|
|
1:1
|
|
Депортиво Ачуапа – Нуэва Консепсьон
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
27 лютого, неділя
|
Шелаху МК – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
Істапа – Мунісіпаль
|
|
2:1
|
|
Кобан Імперіал – Депортиво Ачуапа
|
|
0:1
|
|
Нуэва Консепсьон – Санта-Лучия
|
|
1:3
|
|
Малакатеко – Солола
|
|
2:0
|
|
28 лютого, понеділок
|
Комунікасьонес – Антигуа ГФК
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 10
|
2 березня, середа
|
Гвастатойя – Нуэва Консепсьон
|
|
4:1
|
|
Санта-Лучия – Кобан Імперіал
|
|
2:1
|
|
Солола – Шелаху МК
|
|
1:0
|
|
Депортиво Ачуапа – Істапа
|
|
0:0
|
|
3 березня, четвер
|
Антигуа ГФК – Мунісіпаль
|
|
1:3
|
|
Комунікасьонес – Малакатеко
|
|
2:0
|
|
|
тур 11
|
5 березня, субота
|
Мунісіпаль – Депортиво Ачуапа
|
|
0:1
|
|
Кобан Імперіал – Гвастатойя
|
|
0:0
|
|
Істапа – Санта-Лучия
|
|
1:1
|
|
6 березня, неділя
|
Малакатеко – Антигуа ГФК
|
|
2:1
|
|
Нуэва Консепсьон – Солола
|
|
1:0
|
|
7 березня, понеділок
|
Шелаху МК – Комунікасьонес
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 12
|
12 березня, субота
|
Кобан Імперіал – Солола
|
|
2:1
|
|
Нуэва Консепсьон – Комунікасьонес
|
|
0:1
|
|
Мунісіпаль – Санта-Лучия
|
|
2:1
|
|
13 березня, неділя
|
Депортиво Ачуапа – Антигуа ГФК
|
|
3:0
|
|
Істапа – Гвастатойя
|
|
4:0
|
|
Шелаху МК – Малакатеко
|
|
1:2
|
|
|
тур 13
|
20 березня, неділя
|
Малакатеко – Нуэва Консепсьон
|
|
1:0
|
|
Антигуа ГФК – Шелаху МК
|
|
6:0
|
|
Гвастатойя – Мунісіпаль
|
|
1:2
|
|
Санта-Лучия – Депортиво Ачуапа
|
|
2:0
|
|
Солола – Істапа
|
|
4:1
|
|
21 березня, понеділок
|
Комунікасьонес – Кобан Імперіал
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 14
|
26 березня, субота
|
Кобан Імперіал – Малакатеко
|
|
1:1
|
|
27 березня, неділя
|
Нуэва Консепсьон – Шелаху МК
|
|
1:0
|
|
Депортиво Ачуапа – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
28 березня, понеділок
|
Мунісіпаль – Солола
|
|
4:0
|
|
7 квітня, четвер
|
Антигуа ГФК – Санта-Лучия
|
|
1:3
|
|
13 квітня, середа
|
Істапа – Комунікасьонес
|
|
2:0
|
|
|
тур 15
|
2 квітня, субота
|
Нуэва Консепсьон – Антигуа ГФК
|
|
0:3
|
|
3 квітня, неділя
|
Шелаху МК – Кобан Імперіал
|
|
2:2
|
|
Солола – Депортиво Ачуапа
|
|
1:1
|
|
Гвастатойя – Санта-Лучия
|
|
2:0
|
|
Малакатеко – Істапа
|
|
4:0
|
|
4 квітня, понеділок
|
Комунікасьонес – Мунісіпаль
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 16
|
9 квітня, субота
|
Мунісіпаль – Малакатеко
|
|
2:0
|
|
Кобан Імперіал – Нуэва Консепсьон
|
|
5:1
|
|
10 квітня, неділя
|
Істапа – Шелаху МК
|
|
0:0
|
|
Депортиво Ачуапа – Комунікасьонес
|
|
1:0
|
|
Санта-Лучия – Солола
|
|
6:0
|
|
Антигуа ГФК – Гвастатойя
|
|
0:0
|
|
|
тур 17
|
16 квітня, субота
|
Кобан Імперіал – Антигуа ГФК
|
|
0:0
|
|
17 квітня, неділя
|
Шелаху МК – Мунісіпаль
|
|
0:1
|
|
Солола – Гвастатойя
|
|
2:2
|
|
Нуэва Консепсьон – Істапа
|
|
1:5
|
|
Малакатеко – Депортиво Ачуапа
|
|
0:0
|
|
18 квітня, понеділок
|
Комунікасьонес – Санта-Лучия
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
20 квітня, середа
|
Істапа – Кобан Імперіал
|
|
3:0
|
|
Депортиво Ачуапа – Шелаху МК
|
|
2:1
|
|
Санта-Лучия – Малакатеко
|
|
1:1
|
|
Гвастатойя – Комунікасьонес
|
|
0:1
|
|
Мунісіпаль – Нуэва Консепсьон
|
|
2:0
|
|
21 квітня, четвер
|
Антигуа ГФК – Солола
|
|
5:0
|
|
|
тур 19
|
13 квітня, середа
|
Кобан Імперіал – Мунісіпаль
|
|
1:1
|
|
24 квітня, неділя
|
Шелаху МК – Санта-Лучия
|
|
2:0
|
|
Істапа – Антигуа ГФК
|
|
0:0
|
|
Нуэва Консепсьон – Депортиво Ачуапа
|
|
1:1
|
|
Малакатеко – Гвастатойя
|
|
0:0
|
|
26 квітня, вівторок
|
Комунікасьонес – Солола
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 20
|
30 квітня, субота
|
Санта-Лучия – Нуэва Консепсьон
|
|
8:1
|
|
Гвастатойя – Шелаху МК
|
|
2:0
|
|
Мунісіпаль – Істапа
|
|
3:1
|
|
1 травня, неділя
|
Антигуа ГФК – Комунікасьонес
|
|
1:3
|
|
Солола – Малакатеко
|
|
4:3
|
|
Депортиво Ачуапа – Кобан Імперіал
|
|
3:0
|
|
|
тур 21
|
4 травня, середа
|
Істапа – Депортиво Ачуапа
|
|
3:2
|
|
Кобан Імперіал – Санта-Лучия
|
|
1:0
|
|
Нуэва Консепсьон – Гвастатойя
|
|
2:3
|
|
Малакатеко – Комунікасьонес
|
|
1:1
|
|
Мунісіпаль – Антигуа ГФК
|
|
0:1
|
|
5 травня, четвер
|
Шелаху МК – Солола
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 22
|
8 травня, неділя
|
Комунікасьонес – Шелаху МК
|
|
2:0
|
|
Антигуа ГФК – Малакатеко
|
|
1:1
|
|
Гвастатойя – Кобан Імперіал
|
|
4:0
|
|
Санта-Лучия – Істапа
|
|
0:0
|
|
Солола – Нуэва Консепсьон
|
|
0:3
|
|
Депортиво Ачуапа – Мунісіпаль
|
|
0:0
|
|
|