тур 1
|
19 січня, субота
|
Универсидад Сан Карлос – Малакатеко
|
|
0:0
|
|
20 січня, неділя
|
Комунікасьонес – Депортиво Петапа
|
|
1:0
|
|
Хередіа – Маркенсе
|
|
2:1
|
|
Сучітепекез – Шелаху
|
|
2:0
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Миктлан
|
|
1:1
|
|
Халконеш – Мунісіпаль
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 2
|
26 січня, субота
|
Маркенсе – Сучітепекез
|
|
2:0
|
|
Малакатеко – Хередіа
|
|
2:0
|
|
27 січня, неділя
|
Шелаху – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
3:1
|
|
Депортиво Петапа – Универсидад Сан Карлос
|
|
1:2
|
|
Миктлан – Халконеш
|
|
3:0
|
|
21 лютого, четвер
|
Мунісіпаль – Комунікасьонес
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
3 лютого, неділя
|
Комунікасьонес – Универсидад Сан Карлос
|
|
2:0
|
|
Хередіа – Депортиво Петапа
|
|
3:0
|
|
Сучітепекез – Малакатеко
|
|
3:1
|
|
Миктлан – Мунісіпаль
|
|
1:1
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Маркенсе
|
|
2:0
|
|
Халконеш – Шелаху
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 4
|
9 лютого, субота
|
Малакатеко – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
5:0
|
|
10 лютого, неділя
|
Маркенсе – Халконеш
|
|
3:1
|
|
Комунікасьонес – Хередіа
|
|
1:0
|
|
Депортиво Петапа – Сучітепекез
|
|
1:1
|
|
Шелаху – Миктлан
|
|
2:0
|
|
Универсидад Сан Карлос – Мунісіпаль
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
17 лютого, неділя
|
Халконеш – Малакатеко
|
|
2:0
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Депортиво Петапа
|
|
3:1
|
|
Миктлан – Маркенсе
|
|
1:0
|
|
Сучітепекез – Комунікасьонес
|
|
0:2
|
|
Хередіа – Универсидад Сан Карлос
|
|
2:0
|
|
Мунісіпаль – Шелаху
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 6
|
23 лютого, субота
|
Малакатеко – Миктлан
|
|
2:0
|
|
Универсидад Сан Карлос – Сучітепекез
|
|
0:2
|
|
24 лютого, неділя
|
Депортиво Петапа – Халконеш
|
|
0:0
|
|
Хередіа – Мунісіпаль
|
|
1:0
|
|
Комунікасьонес – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
2:0
|
|
Маркенсе – Шелаху
|
|
4:0
|
|
|
тур 7
|
27 лютого, середа
|
Мунісіпаль – Маркенсе
|
|
0:1
|
|
Сучітепекез – Хередіа
|
|
2:2
|
|
Миктлан – Депортиво Петапа
|
|
3:0
|
|
28 лютого, четвер
|
Шелаху – Малакатеко
|
|
0:1
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Универсидад Сан Карлос
|
|
2:1
|
|
Халконеш – Комунікасьонес
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 8
|
2 березня, субота
|
Универсидад Сан Карлос – Халконеш
|
|
1:0
|
|
3 березня, неділя
|
Комунікасьонес – Миктлан
|
|
1:0
|
|
Малакатеко – Маркенсе
|
|
1:0
|
|
Хередіа – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
2:0
|
|
Сучітепекез – Мунісіпаль
|
|
1:1
|
|
Депортиво Петапа – Шелаху
|
|
3:0
|
|
|
тур 9
|
10 березня, неділя
|
Халконеш – Хередіа
|
|
1:1
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Сучітепекез
|
|
1:0
|
|
Шелаху – Комунікасьонес
|
|
1:1
|
|
Миктлан – Универсидад Сан Карлос
|
|
1:0
|
|
Маркенсе – Депортиво Петапа
|
|
4:1
|
|
Мунісіпаль – Малакатеко
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
17 березня, неділя
|
Хередіа – Миктлан
|
|
1:1
|
|
Сучітепекез – Халконеш
|
|
3:0
|
|
Депортиво Петапа – Малакатеко
|
|
2:0
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Мунісіпаль
|
|
1:0
|
|
Универсидад Сан Карлос – Шелаху
|
|
2:0
|
|
18 березня, понеділок
|
Комунікасьонес – Маркенсе
|
|
0:0
|
|
|
тур 11
|
20 березня, середа
|
Маркенсе – Универсидад Сан Карлос
|
|
1:0
|
|
Малакатеко – Комунікасьонес
|
|
2:1
|
|
Миктлан – Сучітепекез
|
|
1:0
|
|
Халконеш – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
4:0
|
|
Мунісіпаль – Депортиво Петапа
|
|
0:0
|
|
21 березня, четвер
|
Шелаху – Хередіа
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 12
|
27 березня, середа
|
Миктлан – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
2:1
|
|
Малакатеко – Универсидад Сан Карлос
|
|
2:0
|
|
Мунісіпаль – Халконеш
|
|
3:2
|
|
28 березня, четвер
|
Маркенсе – Хередіа
|
|
3:4
|
|
Депортиво Петапа – Комунікасьонес
|
|
1:0
|
|
Шелаху – Сучітепекез
|
|
5:1
|
|
|
тур 13
|
6 квітня, субота
|
Универсидад Сан Карлос – Депортиво Петапа
|
|
2:2
|
|
7 квітня, неділя
|
Халконеш – Миктлан
|
|
2:0
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Шелаху
|
|
0:0
|
|
Сучітепекез – Маркенсе
|
|
1:0
|
|
Хередіа – Малакатеко
|
|
2:0
|
|
8 квітня, понеділок
|
Комунікасьонес – Мунісіпаль
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 14
|
13 квітня, субота
|
Малакатеко – Сучітепекез
|
|
2:1
|
|
14 квітня, неділя
|
Универсидад Сан Карлос – Комунікасьонес
|
|
4:3
|
|
Шелаху – Халконеш
|
|
3:2
|
|
Депортиво Петапа – Хередіа
|
|
1:0
|
|
Маркенсе – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
3:1
|
|
Мунісіпаль – Миктлан
|
|
4:0
|
|
|
тур 15
|
17 квітня, середа
|
Мунісіпаль – Универсидад Сан Карлос
|
|
1:3
|
|
Миктлан – Шелаху
|
|
2:0
|
|
Халконеш – Маркенсе
|
|
3:1
|
|
18 квітня, четвер
|
Сучітепекез – Депортиво Петапа
|
|
2:0
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Малакатеко
|
|
0:1
|
|
Хередіа – Комунікасьонес
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 16
|
20 квітня, субота
|
Универсидад Сан Карлос – Хередіа
|
|
2:2
|
|
Малакатеко – Халконеш
|
|
1:0
|
|
21 квітня, неділя
|
Маркенсе – Миктлан
|
|
5:1
|
|
Комунікасьонес – Сучітепекез
|
|
0:2
|
|
Депортиво Петапа – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
3:1
|
|
22 квітня, понеділок
|
Шелаху – Мунісіпаль
|
|
1:0
|
|
|
тур 17
|
28 квітня, неділя
|
Халконеш – Депортиво Петапа
|
|
3:1
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Комунікасьонес
|
|
0:3
|
|
Шелаху – Маркенсе
|
|
1:2
|
|
Миктлан – Малакатеко
|
|
2:1
|
|
Сучітепекез – Универсидад Сан Карлос
|
|
2:1
|
|
Мунісіпаль – Хередіа
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 18
|
4 травня, субота
|
Маркенсе – Мунісіпаль
|
|
0:0
|
|
Малакатеко – Шелаху
|
|
0:0
|
|
Универсидад Сан Карлос – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
2:0
|
|
5 травня, неділя
|
Депортиво Петапа – Миктлан
|
|
1:1
|
|
Хередіа – Сучітепекез
|
|
4:2
|
|
Комунікасьонес – Халконеш
|
|
2:0
|
|
|
тур 19
|
12 травня, неділя
|
Мунісіпаль – Сучітепекез
|
|
3:2
|
|
Маркенсе – Малакатеко
|
|
4:1
|
|
Миктлан – Комунікасьонес
|
|
0:2
|
|
Шелаху – Депортиво Петапа
|
|
2:0
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Хередіа
|
|
2:0
|
|
Халконеш – Универсидад Сан Карлос
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 20
|
18 травня, субота
|
Сучітепекез – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
2:1
|
|
Малакатеко – Мунісіпаль
|
|
1:0
|
|
19 травня, неділя
|
Комунікасьонес – Шелаху
|
|
1:0
|
|
Хередіа – Халконеш
|
|
5:0
|
|
Депортиво Петапа – Маркенсе
|
|
2:1
|
|
Универсидад Сан Карлос – Миктлан
|
|
3:1
|
|
|
тур 21
|
25 травня, субота
|
Маркенсе – Комунікасьонес
|
|
0:1
|
|
26 травня, неділя
|
Халконеш – Сучітепекез
|
|
2:0
|
|
Миктлан – Хередіа
|
|
1:1
|
|
Малакатеко – Депортиво Петапа
|
|
0:0
|
|
Мунісіпаль – Хувентуд Эскуинтлека
|
|
2:1
|
|
27 травня, понеділок
|
Шелаху – Универсидад Сан Карлос
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 22
|
2 червня, неділя
|
Комунікасьонес – Малакатеко
|
|
1:1
|
|
Хередіа – Шелаху
|
|
5:0
|
|
Сучітепекез – Миктлан
|
|
2:1
|
|
Депортиво Петапа – Мунісіпаль
|
|
1:2
|
|
Хувентуд Эскуинтлека – Халконеш
|
|
0:1
|
|
Универсидад Сан Карлос – Маркенсе
|
|
3:2
|
|
|