тур 1
|
17 січня, субота
|
Гвастатойя – Депортиво Петапа
|
|
2:0
|
|
18 січня, неділя
|
Мунісіпаль – Халконеш
|
|
1:0
|
|
Сучітепекез – Комунікасьонес
|
|
1:5
|
|
Шелаху – Малакатеко
|
|
4:0
|
|
Универсидад Сан Карлос – Маркенсе
|
|
1:1
|
|
Коатепеке – Антигуа ГФК
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 2
|
21 січня, середа
|
Антигуа ГФК – Мунісіпаль
|
|
0:0
|
|
Халконеш – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
Малакатеко – Коатепеке
|
|
4:1
|
|
22 січня, четвер
|
Маркенсе – Сучітепекез
|
|
1:1
|
|
Комунікасьонес – Шелаху
|
|
2:0
|
|
Депортиво Петапа – Универсидад Сан Карлос
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
25 січня, неділя
|
Гвастатойя – Антигуа ГФК
|
|
0:1
|
|
Коатепеке – Мунісіпаль
|
|
0:1
|
|
Универсидад Сан Карлос – Халконеш
|
|
3:0
|
|
Сучітепекез – Депортиво Петапа
|
|
2:1
|
|
Комунікасьонес – Малакатеко
|
|
1:1
|
|
26 січня, понеділок
|
Шелаху – Маркенсе
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 4
|
1 лютого, неділя
|
Антигуа ГФК – Универсидад Сан Карлос
|
|
2:0
|
|
Коатепеке – Гвастатойя
|
|
0:2
|
|
Халконеш – Сучітепекез
|
|
1:1
|
|
Депортиво Петапа – Шелаху
|
|
2:1
|
|
Маркенсе – Комунікасьонес
|
|
0:2
|
|
Мунісіпаль – Малакатеко
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
4 лютого, середа
|
Гвастатойя – Мунісіпаль
|
|
1:1
|
|
Универсидад Сан Карлос – Коатепеке
|
|
0:1
|
|
5 лютого, четвер
|
Комунікасьонес – Депортиво Петапа
|
|
1:0
|
|
Сучітепекез – Антигуа ГФК
|
|
2:1
|
|
Шелаху – Халконеш
|
|
3:0
|
|
Малакатеко – Маркенсе
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 6
|
8 лютого, неділя
|
Гвастатойя – Малакатеко
|
|
1:0
|
|
Антигуа ГФК – Шелаху
|
|
1:1
|
|
Коатепеке – Сучітепекез
|
|
0:1
|
|
Халконеш – Комунікасьонес
|
|
0:1
|
|
Депортиво Петапа – Маркенсе
|
|
1:1
|
|
Мунісіпаль – Универсидад Сан Карлос
|
|
2:0
|
|
|
тур 7
|
15 лютого, неділя
|
Универсидад Сан Карлос – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
Шелаху – Коатепеке
|
|
2:0
|
|
Малакатеко – Депортиво Петапа
|
|
1:1
|
|
Комунікасьонес – Антигуа ГФК
|
|
0:1
|
|
Маркенсе – Халконеш
|
|
1:1
|
|
Сучітепекез – Мунісіпаль
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 8
|
18 лютого, середа
|
Гвастатойя – Сучітепекез
|
|
0:2
|
|
Антигуа ГФК – Маркенсе
|
|
0:1
|
|
Коатепеке – Комунікасьонес
|
|
0:2
|
|
Халконеш – Депортиво Петапа
|
|
0:0
|
|
Универсидад Сан Карлос – Малакатеко
|
|
4:2
|
|
Мунісіпаль – Шелаху
|
|
1:0
|
|
|
тур 9
|
21 лютого, субота
|
Сучітепекез – Универсидад Сан Карлос
|
|
1:1
|
|
22 лютого, неділя
|
Депортиво Петапа – Антигуа ГФК
|
|
1:0
|
|
Малакатеко – Халконеш
|
|
2:1
|
|
Комунікасьонес – Мунісіпаль
|
|
0:2
|
|
Маркенсе – Коатепеке
|
|
2:1
|
|
23 лютого, понеділок
|
Шелаху – Гвастатойя
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
28 лютого, субота
|
Антигуа ГФК – Халконеш
|
|
4:0
|
|
1 березня, неділя
|
Гвастатойя – Комунікасьонес
|
|
3:3
|
|
Коатепеке – Депортиво Петапа
|
|
2:1
|
|
Универсидад Сан Карлос – Шелаху
|
|
0:2
|
|
Сучітепекез – Малакатеко
|
|
4:0
|
|
Мунісіпаль – Маркенсе
|
|
0:1
|
|
|
тур 11
|
8 березня, неділя
|
Маркенсе – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
Комунікасьонес – Универсидад Сан Карлос
|
|
5:0
|
|
Малакатеко – Антигуа ГФК
|
|
2:3
|
|
Депортиво Петапа – Мунісіпаль
|
|
3:1
|
|
Шелаху – Сучітепекез
|
|
2:2
|
|
Халконеш – Коатепеке
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 12
|
11 березня, середа
|
Антигуа ГФК – Коатепеке
|
|
1:0
|
|
Халконеш – Мунісіпаль
|
|
0:1
|
|
Малакатеко – Шелаху
|
|
3:2
|
|
12 березня, четвер
|
Комунікасьонес – Сучітепекез
|
|
7:1
|
|
Депортиво Петапа – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
Маркенсе – Универсидад Сан Карлос
|
|
0:0
|
|
|
тур 13
|
15 березня, неділя
|
Мунісіпаль – Антигуа ГФК
|
|
4:2
|
|
Сучітепекез – Маркенсе
|
|
5:0
|
|
Шелаху – Комунікасьонес
|
|
1:0
|
|
Универсидад Сан Карлос – Депортиво Петапа
|
|
2:2
|
|
Гвастатойя – Халконеш
|
|
3:1
|
|
18 березня, середа
|
Коатепеке – Малакатеко
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 14
|
21 березня, субота
|
Антигуа ГФК – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
22 березня, неділя
|
Мунісіпаль – Коатепеке
|
|
3:0
|
|
Маркенсе – Шелаху
|
|
2:3
|
|
Малакатеко – Комунікасьонес
|
|
0:3
|
|
Депортиво Петапа – Сучітепекез
|
|
4:0
|
|
Халконеш – Универсидад Сан Карлос
|
|
0:0
|
|
|
тур 15
|
28 березня, субота
|
Универсидад Сан Карлос – Антигуа ГФК
|
|
2:0
|
|
29 березня, неділя
|
Шелаху – Депортиво Петапа
|
|
3:1
|
|
Сучітепекез – Халконеш
|
|
2:1
|
|
30 березня, понеділок
|
Гвастатойя – Коатепеке
|
|
1:0
|
|
22 квітня, середа
|
Малакатеко – Мунісіпаль
|
|
1:0
|
|
23 квітня, четвер
|
Комунікасьонес – Маркенсе
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
2 квітня, четвер
|
Маркенсе – Малакатеко
|
|
3:1
|
|
8 квітня, середа
|
Мунісіпаль – Гвастатойя
|
|
2:1
|
|
9 квітня, четвер
|
Депортиво Петапа – Комунікасьонес
|
|
0:5
|
|
Халконеш – Шелаху
|
|
5:0
|
|
Коатепеке – Универсидад Сан Карлос
|
|
0:1
|
|
Антигуа ГФК – Сучітепекез
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
12 квітня, неділя
|
Универсидад Сан Карлос – Мунісіпаль
|
|
1:1
|
|
Шелаху – Антигуа ГФК
|
|
1:0
|
|
Сучітепекез – Коатепеке
|
|
1:0
|
|
Комунікасьонес – Халконеш
|
|
3:0
|
|
Маркенсе – Депортиво Петапа
|
|
3:0
|
|
13 квітня, понеділок
|
Малакатеко – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
15 квітня, середа
|
Мунісіпаль – Сучітепекез
|
|
1:0
|
|
16 квітня, четвер
|
Халконеш – Маркенсе
|
|
2:2
|
|
Коатепеке – Шелаху
|
|
1:0
|
|
Антигуа ГФК – Комунікасьонес
|
|
1:0
|
|
Гвастатойя – Универсидад Сан Карлос
|
|
0:2
|
|
Депортиво Петапа – Малакатеко
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
19 квітня, неділя
|
Шелаху – Мунісіпаль
|
|
1:1
|
|
Депортиво Петапа – Халконеш
|
|
2:1
|
|
Сучітепекез – Гвастатойя
|
|
4:0
|
|
Комунікасьонес – Коатепеке
|
|
4:0
|
|
Маркенсе – Антигуа ГФК
|
|
0:0
|
|
20 квітня, понеділок
|
Малакатеко – Универсидад Сан Карлос
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 20
|
26 квітня, неділя
|
Антигуа ГФК – Депортиво Петапа
|
|
1:1
|
|
Коатепеке – Маркенсе
|
|
1:1
|
|
Халконеш – Малакатеко
|
|
5:2
|
|
Универсидад Сан Карлос – Сучітепекез
|
|
0:0
|
|
Мунісіпаль – Комунікасьонес
|
|
1:1
|
|
27 квітня, понеділок
|
Гвастатойя – Шелаху
|
|
2:2
|
|
|
тур 21
|
29 квітня, середа
|
Малакатеко – Сучітепекез
|
|
3:0
|
|
Халконеш – Антигуа ГФК
|
|
2:1
|
|
30 квітня, четвер
|
Депортиво Петапа – Коатепеке
|
|
1:1
|
|
Комунікасьонес – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
Маркенсе – Мунісіпаль
|
|
1:4
|
|
1 травня, п`ятница
|
Шелаху – Универсидад Сан Карлос
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 22
|
3 травня, неділя
|
Мунісіпаль – Депортиво Петапа
|
|
4:1
|
|
Сучітепекез – Шелаху
|
|
1:0
|
|
Универсидад Сан Карлос – Комунікасьонес
|
|
1:2
|
|
Коатепеке – Халконеш
|
|
2:1
|
|
Антигуа ГФК – Малакатеко
|
|
2:2
|
|
Гвастатойя – Маркенсе
|
|
3:0
|
|
|