Round 1
|
29 February, Thursday
|
Suduva – Siauliai
|
|
0:0
|
|
1 March, Friday
|
Banga – Zalgiris K
|
|
1:1
|
|
Dziugas – Panevezys
|
|
0:0
|
|
2 March, Saturday
|
Dainava – Zalgiris
|
|
0:1
|
|
Hegelmann – TransINVEST
|
|
2:3
|
|
|
|
Round 2
|
8 March, Friday
|
TransINVEST – Dziugas
|
|
0:1
|
|
Zalgiris K – Hegelmann
|
|
1:2
|
|
9 March, Saturday
|
Zalgiris – Suduva
|
|
3:3
|
|
Siauliai – Banga
|
|
0:0
|
|
Panevezys – Dainava
|
|
0:0
|
|
|
Round 3
|
11 March, Monday
|
Zalgiris K – TransINVEST
|
|
2:1
|
|
12 March, Tuesday
|
Hegelmann – Siauliai
|
|
2:2
|
|
Dainava – Dziugas
|
|
0:0
|
|
Banga – Zalgiris
|
|
1:4
|
|
Suduva – Panevezys
|
|
1:0
|
|
|
|
Round 4
|
15 March, Friday
|
Panevezys – Banga
|
|
0:1
|
|
Dziugas – Suduva
|
|
1:0
|
|
16 March, Saturday
|
Zalgiris – Hegelmann
|
|
1:3
|
|
Siauliai – Zalgiris K
|
|
2:1
|
|
TransINVEST – Dainava
|
|
0:2
|
|
|
Round 5
|
28 March, Thursday
|
Banga – Dziugas
|
|
0:2
|
|
29 March, Friday
|
Hegelmann – Panevezys
|
|
4:2
|
|
Siauliai – TransINVEST
|
|
0:1
|
|
30 March, Saturday
|
Suduva – Dainava
|
|
0:1
|
|
Zalgiris K – Zalgiris
|
|
0:1
|
|
|
|
Round 6
|
5 April, Friday
|
Dainava – Banga
|
|
- : -
|
|
Dziugas – Hegelmann
|
|
- : -
|
|
6 April, Saturday
|
TransINVEST – Suduva
|
|
- : -
|
|
Zalgiris K – Panevezys
|
|
- : -
|
|
Zalgiris – Siauliai
|
|
- : -
|
|
|
Round 7
|
8 April, Monday
|
Hegelmann – Dainava
|
|
- : -
|
|
9 April, Tuesday
|
Zalgiris K – Dziugas
|
|
- : -
|
|
Banga – Suduva
|
|
- : -
|
|
Siauliai – Panevezys
|
|
- : -
|
|
Zalgiris – TransINVEST
|
|
- : -
|
|
|
|
Round 8
|
12 April, Friday
|
Suduva – Hegelmann
|
|
- : -
|
|
TransINVEST – Banga
|
|
- : -
|
|
13 April, Saturday
|
Dziugas – Siauliai
|
|
- : -
|
|
Panevezys – Zalgiris
|
|
- : -
|
|
Dainava – Zalgiris K
|
|
- : -
|
|
|
Round 9
|
19 April, Friday
|
Siauliai – Dainava
|
|
- : -
|
|
Zalgiris K – Suduva
|
|
- : -
|
|
20 April, Saturday
|
Zalgiris – Dziugas
|
|
- : -
|
|
Panevezys – TransINVEST
|
|
- : -
|
|
Hegelmann – Banga
|
|
- : -
|
|
|
|
Round 10
|
22 April, Monday
|
Siauliai – Suduva
|
|
- : -
|
|
23 April, Tuesday
|
Zalgiris – Dainava
|
|
- : -
|
|
Panevezys – Dziugas
|
|
- : -
|
|
Zalgiris K – Banga
|
|
- : -
|
|
TransINVEST – Hegelmann
|
|
- : -
|
|
|
Round 11
|
26 April, Friday
|
Dziugas – TransINVEST
|
|
- : -
|
|
27 April, Saturday
|
Hegelmann – Zalgiris K
|
|
- : -
|
|
Dainava – Panevezys
|
|
- : -
|
|
Banga – Siauliai
|
|
- : -
|
|
Suduva – Zalgiris
|
|
- : -
|
|
|
|
Round 12
|
30 April, Tuesday
|
Zalgiris – Banga
|
|
- : -
|
|
Siauliai – Hegelmann
|
|
- : -
|
|
1 May, Wednesday
|
TransINVEST – Zalgiris K
|
|
- : -
|
|
Dziugas – Dainava
|
|
- : -
|
|
Panevezys – Suduva
|
|
- : -
|
|
|
Round 13
|
10 May, Friday
|
Suduva – Dziugas
|
|
- : -
|
|
Banga – Panevezys
|
|
- : -
|
|
Dainava – TransINVEST
|
|
- : -
|
|
11 May, Saturday
|
Hegelmann – Zalgiris
|
|
- : -
|
|
Zalgiris K – Siauliai
|
|
- : -
|
|
|
|
Round 14
|
16 May, Thursday
|
Dainava – Suduva
|
|
- : -
|
|
17 May, Friday
|
Panevezys – Hegelmann
|
|
- : -
|
|
TransINVEST – Siauliai
|
|
- : -
|
|
18 May, Saturday
|
Dziugas – Banga
|
|
- : -
|
|
Zalgiris – Zalgiris K
|
|
- : -
|
|
|
Round 15
|
23 May, Thursday
|
Suduva – TransINVEST
|
|
- : -
|
|
24 May, Friday
|
Panevezys – Zalgiris K
|
|
- : -
|
|
Hegelmann – Dziugas
|
|
- : -
|
|
25 May, Saturday
|
Banga – Dainava
|
|
- : -
|
|
Siauliai – Zalgiris
|
|
- : -
|
|
|
|
Round 16
|
30 May, Thursday
|
Dainava – Hegelmann
|
|
- : -
|
|
31 May, Friday
|
Suduva – Banga
|
|
- : -
|
|
Panevezys – Siauliai
|
|
- : -
|
|
1 June, Saturday
|
TransINVEST – Zalgiris
|
|
- : -
|
|
Dziugas – Zalgiris K
|
|
- : -
|
|
|
Round 17
|
14 June, Friday
|
Siauliai – Dziugas
|
|
- : -
|
|
Banga – TransINVEST
|
|
- : -
|
|
Zalgiris K – Dainava
|
|
- : -
|
|
Hegelmann – Suduva
|
|
- : -
|
|
15 June, Saturday
|
Zalgiris – Panevezys
|
|
- : -
|
|
|
|
Round 18
|
17 June, Monday
|
Dainava – Siauliai
|
|
- : -
|
|
18 June, Tuesday
|
Suduva – Zalgiris K
|
|
- : -
|
|
Banga – Hegelmann
|
|
- : -
|
|
Dziugas – Zalgiris
|
|
- : -
|
|
TransINVEST – Panevezys
|
|
- : -
|
|
|