|
Neftekhimik (hokej na lodzie)
|
|
|
miasto: (Rosja)
|
Rok założenia: 1968
|
Stadiony: SCC Arena
|
Liga: KHL
|
Trener: Vladimir Golubovich (menedżer Vladimir Busygin)
|
Oficjalna strona: hcnh.ru
|
|
|
KHL (kalendarz turniejowy)
Data
|
Mecz
|
Wynik
|
1 Wrzesień 2023
|
Neftekhimik – Dynama Mń
|
4:5
|
|
5 Wrzesień 2023
|
Neftekhimik – Sewerstal
|
3:5
|
|
7 Wrzesień 2023
|
Neftekhimik – CSKA Moskwa
|
1:5
|
|
10 Wrzesień 2023
|
Neftekhimik – Avtomobilist
|
1:0
|
|
13 Wrzesień 2023
|
Avtomobilist – Neftekhimik
|
4:2
|
|
15 Wrzesień 2023
|
Avangard – Neftekhimik
|
5:1
|
|
17 Wrzesień 2023
|
Barys – Neftekhimik
|
8:0
|
|
19 Wrzesień 2023
|
Salawat Yulaev – Neftekhimik
|
4:2
|
|
22 Wrzesień 2023
|
Neftekhimik – Avangard
|
2:1
|
|
24 Wrzesień 2023
|
Neftekhimik – Barys
|
5:6
|
|
26 Wrzesień 2023
|
Neftekhimik – Amur
|
3:2
|
|
29 Wrzesień 2023
|
Traktor – Neftekhimik
|
-:-
|
|
1 Pażdziernik 2023
|
Metallurg Mg – Neftekhimik
|
8:3
|
|
3 Pażdziernik 2023
|
Metallurg Mg – Neftekhimik
|
3:1
|
|
7 Pażdziernik 2023
|
Neftekhimik – Avtomobilist
|
2:3
|
|
10 Pażdziernik 2023
|
Neftekhimik – Vityaz
|
3:0
|
|
11 Pażdziernik 2023
|
Neftekhimik – Soczi
|
2:3
|
|
13 Pażdziernik 2023
|
Kunlun – Neftekhimik
|
3:4
|
|
15 Pażdziernik 2023
|
Lada Tl – Neftekhimik
|
0:4
|
|
17 Pażdziernik 2023
|
Neftekhimik – Admirał
|
4:3
|
|
20 Pażdziernik 2023
|
Neftekhimik – SKA
|
2:0
|
|
22 Pażdziernik 2023
|
Neftekhimik – Traktor
|
2:1
|
|
26 Pażdziernik 2023
|
Neftekhimik – Kunlun
|
3:4
|
|
28 Pażdziernik 2023
|
Neftekhimik – Aq Bars
|
2:1
|
|
30 Pażdziernik 2023
|
Spartak Moskwa – Neftekhimik
|
6:1
|
|
1 Listopad 2023
|
Neftekhimik – Sibir
|
3:1
|
|
3 Listopad 2023
|
Avtomobilist – Neftekhimik
|
2:1
|
|
5 Listopad 2023
|
Salawat Yulaev – Neftekhimik
|
3:4
|
|
8 Listopad 2023
|
Neftekhimik – Spartak Moskwa
|
1:4
|
|
10 Listopad 2023
|
SKA – Neftekhimik
|
4:2
|
|
12 Listopad 2023
|
CSKA Moskwa – Neftekhimik
|
2:1
|
|
16 Listopad 2023
|
Neftekhimik – Amur
|
4:0
|
|
18 Listopad 2023
|
Neftekhimik – Avangard
|
1:4
|
|
20 Listopad 2023
|
Neftekhimik – Salawat Yulaev
|
3:2
|
|
22 Listopad 2023
|
Barys – Neftekhimik
|
4:3
|
|
24 Listopad 2023
|
Sibir – Neftekhimik
|
3:1
|
|
27 Listopad 2023
|
Neftekhimik – Metallurg Mg
|
3:4
|
|
30 Listopad 2023
|
Avangard – Neftekhimik
|
4:3
|
|
2 Grudzień 2023
|
Aq Bars – Neftekhimik
|
4:0
|
|
4 Grudzień 2023
|
Traktor – Neftekhimik
|
4:1
|
|
6 Grudzień 2023
|
Lada Tl – Neftekhimik
|
3:0
|
|
20 Grudzień 2023
|
Neftekhimik – Barys
|
3:2
|
|
22 Grudzień 2023
|
Neftekhimik – Dinamo Moskwa
|
2:3
|
|
24 Grudzień 2023
|
Amur – Neftekhimik
|
4:1
|
|
26 Grudzień 2023
|
Amur – Neftekhimik
|
4:2
|
|
28 Grudzień 2023
|
Admirał – Neftekhimik
|
3:4
|
|
29 Grudzień 2023
|
Admirał – Neftekhimik
|
2:5
|
|
3 Styczeń 2024
|
Neftekhimik – Lada Tl
|
4:3
|
|
4 Styczeń 2024
|
Neftekhimik – Metallurg Mg
|
2:1
|
|
6 Styczeń 2024
|
Vityaz – Neftekhimik
|
2:4
|
|
8 Styczeń 2024
|
Traktor – Neftekhimik
|
5:3
|
|
11 Styczeń 2024
|
Neftekhimik – Salawat Yulaev
|
2:0
|
|
13 Styczeń 2024
|
Neftekhimik – Aq Bars
|
0:1
|
|
15 Styczeń 2024
|
Lokomotiw Y – Neftekhimik
|
4:2
|
|
17 Styczeń 2024
|
Dinamo Moskwa – Neftekhimik
|
2:5
|
|
20 Styczeń 2024
|
Neftekhimik – Admirał
|
3:2
|
|
23 Styczeń 2024
|
Neftekhimik – Torpedo NN
|
2:3
|
|
25 Styczeń 2024
|
Neftekhimik – Traktor
|
5:6
|
|
27 Styczeń 2024
|
Neftekhimik – Lada Tl
|
0:2
|
|
29 Styczeń 2024
|
Neftekhimik – Lada Tl
|
4:3
|
|
4 Luty 2024
|
Lada Tl – Neftekhimik
|
2:4
|
|
8 Luty 2024
|
Neftekhimik – Sibir
|
1:2
|
|
10 Luty 2024
|
Torpedo NN – Neftekhimik
|
3:4
|
|
12 Luty 2024
|
Aq Bars – Neftekhimik
|
3:0
|
|
14 Luty 2024
|
Sibir – Neftekhimik
|
2:1
|
|
17 Luty 2024
|
Sewerstal – Neftekhimik
|
3:2
|
|
19 Luty 2024
|
Dynama Mń – Neftekhimik
|
2:1
|
|
22 Luty 2024
|
Neftekhimik – Lokomotiw Y
|
2:3
|
|
24 Luty 2024
|
Soczi – Neftekhimik
|
2:5
|
|
|
|