кръг 1
|
5 Януари, Четвъртък
|
Celaya – Cancun
|
|
2:0
|
|
Venados – Tepatitlan
|
|
1:0
|
|
Atletico La Paz – Mineros
|
|
2:0
|
|
6 Януари, Петък
|
Durango – Cimarrones
|
|
0:4
|
|
Atlante – Alebrijes
|
|
4:0
|
|
7 Януари, Събота
|
Raya2 Expansion – Tapatio
|
|
0:0
|
|
Tlaxcala – Atletico Morelia
|
|
0:0
|
|
14 Февруари, Вторник
|
Leones Negros – Pumas Tabasco
|
|
3:3
|
|
17 Април, Понеделник
|
Dorados – Correcaminos
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 2
|
11 Януари, Сряда
|
Correcaminos – Venados
|
|
1:1
|
|
Pumas Tabasco – Tlaxcala
|
|
3:0
|
|
Mineros – Dorados
|
|
1:1
|
|
12 Януари, Четвъртък
|
Cancun – Leones Negros
|
|
2:2
|
|
Alebrijes – Celaya
|
|
0:1
|
|
Cimarrones – Raya2 Expansion
|
|
1:2
|
|
13 Януари, Петък
|
Atletico Morelia – Durango
|
|
3:0
|
|
14 Януари, Събота
|
Tapatio – Atlante
|
|
4:3
|
|
15 Януари, Неделя
|
Tepatitlan – Atletico La Paz
|
|
3:0
|
|
|
кръг 3
|
18 Януари, Сряда
|
Celaya – Raya2 Expansion
|
|
1:1
|
|
Dorados – Cancun
|
|
1:2
|
|
Tlaxcala – Mineros
|
|
1:2
|
|
19 Януари, Четвъртък
|
Durango – Tepatitlan
|
|
0:2
|
|
Leones Negros – Cimarrones
|
|
1:2
|
|
Venados – Alebrijes
|
|
2:1
|
|
20 Януари, Петък
|
Atlante – Pumas Tabasco
|
|
1:1
|
|
Atletico La Paz – Atletico Morelia
|
|
3:3
|
|
21 Януари, Събота
|
Correcaminos – Tapatio
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 4
|
25 Януари, Сряда
|
Raya2 Expansion – Tlaxcala
|
|
2:0
|
|
Cimarrones – Atlante
|
|
1:0
|
|
26 Януари, Четвъртък
|
Celaya – Leones Negros
|
|
1:0
|
|
Cancun – Correcaminos
|
|
0:1
|
|
Alebrijes – Dorados
|
|
3:0
|
|
27 Януари, Петък
|
Atletico Morelia – Venados
|
|
1:0
|
|
28 Януари, Събота
|
Pumas Tabasco – Tepatitlan
|
|
1:1
|
|
29 Януари, Неделя
|
Mineros – Durango
|
|
1:2
|
|
30 Януари, Понеделник
|
Tapatio – Atletico La Paz
|
|
2:0
|
|
|
кръг 5
|
1 Януари, Неделя
|
Durango – Cancun
|
|
4:3
|
|
1 Февруари, Сряда
|
Atlante – Mineros
|
|
3:0
|
|
Dorados – Pumas Tabasco
|
|
1:2
|
|
Atletico La Paz – Cimarrones
|
|
1:2
|
|
2 Февруари, Четвъртък
|
Venados – Raya2 Expansion
|
|
0:1
|
|
Tlaxcala – Alebrijes
|
|
3:1
|
|
3 Февруари, Петък
|
Correcaminos – Leones Negros
|
|
3:1
|
|
Tepatitlan – Atletico Morelia
|
|
2:0
|
|
4 Февруари, Събота
|
Tapatio – Celaya
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 6
|
8 Февруари, Сряда
|
Cancun – Atlante
|
|
1:1
|
|
Cimarrones – Tlaxcala
|
|
0:1
|
|
Leones Negros – Durango
|
|
1:0
|
|
Raya2 Expansion – Atletico La Paz
|
|
2:0
|
|
9 Февруари, Четвъртък
|
Alebrijes – Tepatitlan
|
|
0:3
|
|
Pumas Tabasco – Correcaminos
|
|
2:1
|
|
Celaya – Dorados
|
|
4:2
|
|
10 Февруари, Петък
|
Atletico Morelia – Tapatio
|
|
2:0
|
|
11 Февруари, Събота
|
Mineros – Venados
|
|
2:1
|
|
|
кръг 7
|
15 Февруари, Сряда
|
Correcaminos – Atletico Morelia
|
|
1:1
|
|
Dorados – Tlaxcala
|
|
1:2
|
|
Venados – Cimarrones
|
|
1:0
|
|
16 Февруари, Четвъртък
|
Atletico La Paz – Cancun
|
|
1:0
|
|
Durango – Alebrijes
|
|
1:1
|
|
Atlante – Celaya
|
|
1:0
|
|
17 Февруари, Петък
|
Mineros – Raya2 Expansion
|
|
2:3
|
|
18 Февруари, Събота
|
Tapatio – Pumas Tabasco
|
|
3:1
|
|
19 Февруари, Неделя
|
Tepatitlan – Leones Negros
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 8
|
22 Февруари, Сряда
|
Tlaxcala – Tapatio
|
|
1:2
|
|
Cimarrones – Dorados
|
|
2:0
|
|
Raya2 Expansion – Cancun
|
|
0:0
|
|
23 Февруари, Четвъртък
|
Tepatitlan – Mineros
|
|
2:2
|
|
Pumas Tabasco – Celaya
|
|
0:1
|
|
Venados – Durango
|
|
1:0
|
|
24 Февруари, Петък
|
Leones Negros – Atletico La Paz
|
|
3:2
|
|
25 Февруари, Събота
|
Alebrijes – Correcaminos
|
|
4:0
|
|
27 Февруари, Понеделник
|
Atletico Morelia – Atlante
|
|
0:1
|
|
|
кръг 9
|
1 Март, Сряда
|
Mineros – Leones Negros
|
|
2:1
|
|
Pumas Tabasco – Venados
|
|
1:1
|
|
Atletico La Paz – Durango
|
|
2:1
|
|
2 Март, Четвъртък
|
Cancun – Atletico Morelia
|
|
1:0
|
|
Dorados – Tepatitlan
|
|
2:1
|
|
Correcaminos – Cimarrones
|
|
0:0
|
|
3 Март, Петък
|
Tapatio – Alebrijes
|
|
1:1
|
|
Atlante – Raya2 Expansion
|
|
2:1
|
|
4 Март, Събота
|
Celaya – Tlaxcala
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 10
|
8 Март, Сряда
|
Durango – Dorados
|
|
3:0
|
|
Atletico Morelia – Mineros
|
|
1:2
|
|
Atletico La Paz – Correcaminos
|
|
4:1
|
|
9 Март, Четвъртък
|
Venados – Atlante
|
|
1:1
|
|
Tlaxcala – Cancun
|
|
1:0
|
|
Raya2 Expansion – Alebrijes
|
|
1:1
|
|
10 Март, Петък
|
Tepatitlan – Celaya
|
|
1:2
|
|
Cimarrones – Pumas Tabasco
|
|
0:0
|
|
13 Март, Понеделник
|
Leones Negros – Tapatio
|
|
1:3
|
|
|
кръг 11
|
15 Март, Сряда
|
Correcaminos – Tepatitlan
|
|
2:1
|
|
Tlaxcala – Venados
|
|
1:1
|
|
Pumas Tabasco – Atletico La Paz
|
|
1:1
|
|
16 Март, Четвъртък
|
Dorados – Atlante
|
|
0:0
|
|
Alebrijes – Leones Negros
|
|
2:2
|
|
Atletico Morelia – Raya2 Expansion
|
|
1:0
|
|
17 Март, Петък
|
Tapatio – Cimarrones
|
|
1:0
|
|
Cancun – Mineros
|
|
3:2
|
|
20 Март, Понеделник
|
Celaya – Durango
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 12
|
22 Март, Сряда
|
Mineros – Alebrijes
|
|
3:6
|
|
Cimarrones – Celaya
|
|
1:1
|
|
Tepatitlan – Cancun
|
|
1:0
|
|
Atletico La Paz – Dorados
|
|
1:1
|
|
23 Март, Четвъртък
|
Durango – Pumas Tabasco
|
|
1:1
|
|
Venados – Tapatio
|
|
0:0
|
|
Raya2 Expansion – Correcaminos
|
|
0:4
|
|
24 Март, Петък
|
Leones Negros – Atletico Morelia
|
|
0:1
|
|
Atlante – Tlaxcala
|
|
0:2
|
|
|
кръг 13
|
25 Март, Събота
|
Cancun – Cimarrones
|
|
1:2
|
|
Alebrijes – Atletico La Paz
|
|
1:2
|
|
26 Март, Неделя
|
Atlante – Leones Negros
|
|
0:0
|
|
Correcaminos – Mineros
|
|
1:0
|
|
Celaya – Venados
|
|
2:1
|
|
Pumas Tabasco – Raya2 Expansion
|
|
1:3
|
|
27 Март, Понеделник
|
Tapatio – Tepatitlan
|
|
0:2
|
|
Tlaxcala – Durango
|
|
1:2
|
|
Dorados – Atletico Morelia
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 14
|
29 Март, Сряда
|
Cimarrones – Alebrijes
|
|
0:0
|
|
Atletico La Paz – Venados
|
|
3:2
|
|
Mineros – Pumas Tabasco
|
|
0:2
|
|
30 Март, Четвъртък
|
Durango – Correcaminos
|
|
1:0
|
|
Cancun – Tapatio
|
|
1:0
|
|
Raya2 Expansion – Dorados
|
|
1:2
|
|
31 Март, Петък
|
Tepatitlan – Atlante
|
|
0:0
|
|
1 Април, Събота
|
Leones Negros – Tlaxcala
|
|
3:0
|
|
3 Април, Понеделник
|
Atletico Morelia – Celaya
|
|
3:2
|
|
|
кръг 15
|
5 Април, Сряда
|
Raya2 Expansion – Durango
|
|
1:1
|
|
Tlaxcala – Atletico La Paz
|
|
1:0
|
|
Venados – Leones Negros
|
|
1:1
|
|
6 Април, Четвъртък
|
Celaya – Mineros
|
|
2:1
|
|
Pumas Tabasco – Atletico Morelia
|
|
1:0
|
|
Cimarrones – Tepatitlan
|
|
0:0
|
|
7 Април, Петък
|
Atlante – Correcaminos
|
|
2:1
|
|
Tapatio – Dorados
|
|
4:0
|
|
8 Април, Събота
|
Alebrijes – Cancun
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 16
|
12 Април, Сряда
|
Mineros – Cimarrones
|
|
0:2
|
|
Cancun – Pumas Tabasco
|
|
4:1
|
|
Dorados – Venados
|
|
0:5
|
|
13 Април, Четвъртък
|
Correcaminos – Celaya
|
|
0:1
|
|
Durango – Tapatio
|
|
2:5
|
|
Atletico La Paz – Atlante
|
|
1:2
|
|
14 Април, Петък
|
Leones Negros – Raya2 Expansion
|
|
4:0
|
|
Atletico Morelia – Alebrijes
|
|
2:1
|
|
15 Април, Събота
|
Tepatitlan – Tlaxcala
|
|
0:0
|
|
|
кръг 17
|
19 Април, Сряда
|
Cimarrones – Atletico Morelia
|
|
0:1
|
|
Alebrijes – Pumas Tabasco
|
|
1:0
|
|
Venados – Cancun
|
|
1:1
|
|
20 Април, Четвъртък
|
Celaya – Atletico La Paz
|
|
4:2
|
|
Tapatio – Mineros
|
|
1:2
|
|
Raya2 Expansion – Tepatitlan
|
|
1:1
|
|
21 Април, Петък
|
Leones Negros – Dorados
|
|
2:0
|
|
22 Април, Събота
|
Tlaxcala – Correcaminos
|
|
0:0
|
|
24 Април, Понеделник
|
Atlante – Durango
|
|
1:0
|
|
|