тур 1
|
10 березня, неділя
|
Рунавік – Стреймур
|
|
1:0
|
|
В36 Торсхавн – Скала Естурой
|
|
1:0
|
|
Вікінгур – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
3:0
|
|
Клаксвік – Торсхавн
|
|
0:0
|
|
ТБ/ФКС/Ройн – Аргир
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2
|
17 березня, неділя
|
Скала Естурой – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
2:0
|
|
Аргир – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
2:1
|
|
Вікінгур – Клаксвік
|
|
2:2
|
|
Торсхавн – Рунавік
|
|
1:1
|
|
Стреймур – В36 Торсхавн
|
|
1:2
|
|
|
тур 3
|
30 березня, субота
|
Аргир – В36 Торсхавн
|
|
1:2
|
|
Скала Естурой – Рунавік
|
|
2:0
|
|
31 березня, неділя
|
ИФ Фуглафьёрдур – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
2:2
|
|
Клаксвік – Стреймур
|
|
2:1
|
|
Торсхавн – Вікінгур
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 4
|
6 квітня, субота
|
Рунавік – Вікінгур
|
|
4:2
|
|
7 квітня, неділя
|
ТБ/ФКС/Ройн – Стреймур
|
|
1:0
|
|
Аргир – Скала Естурой
|
|
0:1
|
|
ИФ Фуглафьёрдур – Клаксвік
|
|
2:3
|
|
В36 Торсхавн – Торсхавн
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
14 квітня, неділя
|
Стреймур – Аргир
|
|
5:1
|
|
Клаксвік – Рунавік
|
|
2:0
|
|
ИФ Фуглафьёрдур – Скала Естурой
|
|
0:3
|
|
ТБ/ФКС/Ройн – Торсхавн
|
|
1:1
|
|
26 квітня, п`ятница
|
Вікінгур – В36 Торсхавн
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 6
|
18 квітня, четвер
|
Скала Естурой – Стреймур
|
|
1:2
|
|
ТБ/ФКС/Ройн – Вікінгур
|
|
1:2
|
|
Торсхавн – Аргир
|
|
4:3
|
|
В36 Торсхавн – Клаксвік
|
|
0:3
|
|
Рунавік – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
3:1
|
|
|
тур 7
|
28 квітня, неділя
|
Рунавік – В36 Торсхавн
|
|
2:1
|
|
Торсхавн – Скала Естурой
|
|
0:2
|
|
Клаксвік – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
7:0
|
|
29 квітня, понеділок
|
Стреймур – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
0:2
|
|
30 квітня, вівторок
|
Аргир – Вікінгур
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 8
|
5 травня, неділя
|
Стреймур – Торсхавн
|
|
0:3
|
|
В36 Торсхавн – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
3:0
|
|
Аргир – Клаксвік
|
|
0:4
|
|
ТБ/ФКС/Ройн – Рунавік
|
|
0:3
|
|
Скала Естурой – Вікінгур
|
|
2:3
|
|
|
тур 9
|
12 травня, неділя
|
Рунавік – Аргир
|
|
5:1
|
|
В36 Торсхавн – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
1:0
|
|
ИФ Фуглафьёрдур – Торсхавн
|
|
0:2
|
|
13 травня, понеділок
|
Скала Естурой – Клаксвік
|
|
0:1
|
|
Вікінгур – Стреймур
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 10
|
17 травня, п`ятница
|
ИФ Фуглафьёрдур – Вікінгур
|
|
0:4
|
|
Скала Естурой – В36 Торсхавн
|
|
1:2
|
|
19 травня, неділя
|
Стреймур – Рунавік
|
|
1:8
|
|
Торсхавн – Клаксвік
|
|
4:1
|
|
Аргир – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
2:2
|
|
|
тур 11
|
26 травня, неділя
|
ТБ/ФКС/Ройн – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
1:0
|
|
Клаксвік – Стреймур
|
|
4:0
|
|
Вікінгур – Торсхавн
|
|
1:0
|
|
В36 Торсхавн – Аргир
|
|
4:1
|
|
Рунавік – Скала Естурой
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 12
|
1 червня, субота
|
Рунавік – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
3:1
|
|
2 червня, неділя
|
Торсхавн – Стреймур
|
|
6:4
|
|
Вікінгур – Скала Естурой
|
|
2:1
|
|
Клаксвік – Аргир
|
|
2:1
|
|
ИФ Фуглафьёрдур – В36 Торсхавн
|
|
1:3
|
|
|
тур 13
|
14 червня, п`ятница
|
Скала Естурой – Клаксвік
|
|
0:2
|
|
15 червня, субота
|
Стреймур – Вікінгур
|
|
1:4
|
|
Рунавік – Аргир
|
|
2:0
|
|
16 червня, неділя
|
ИФ Фуглафьёрдур – Торсхавн
|
|
1:5
|
|
ТБ/ФКС/Ройн – В36 Торсхавн
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 14
|
22 червня, субота
|
ТБ/ФКС/Ройн – Клаксвік
|
|
1:0
|
|
23 червня, неділя
|
Скала Естурой – Торсхавн
|
|
0:3
|
|
Аргир – Вікінгур
|
|
0:3
|
|
В36 Торсхавн – Рунавік
|
|
1:1
|
|
Стреймур – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
0:0
|
|
|
тур 15
|
28 червня, п`ятница
|
Стреймур – Скала Естурой
|
|
0:1
|
|
Торсхавн – Аргир
|
|
5:0
|
|
29 червня, субота
|
Вікінгур – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
3:1
|
|
14 серпня, середа
|
ИФ Фуглафьёрдур – Рунавік
|
|
2:4
|
|
21 серпня, середа
|
Клаксвік – В36 Торсхавн
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 16
|
27 липня, субота
|
Торсхавн – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
3:0
|
|
Скала Естурой – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
2:1
|
|
Аргир – Стреймур
|
|
1:1
|
|
28 липня, неділя
|
В36 Торсхавн – Вікінгур
|
|
2:1
|
|
18 вересня, середа
|
Рунавік – Клаксвік
|
|
0:1
|
|
|
тур 17
|
4 серпня, неділя
|
Скала Естурой – Аргир
|
|
0:1
|
|
Стреймур – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
0:2
|
|
Торсхавн – В36 Торсхавн
|
|
0:0
|
|
Вікінгур – Рунавік
|
|
2:3
|
|
5 серпня, понеділок
|
ИФ Фуглафьёрдур – Клаксвік
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 18
|
9 серпня, п`ятница
|
Клаксвік – Вікінгур
|
|
2:0
|
|
11 серпня, неділя
|
В36 Торсхавн – Стреймур
|
|
3:0
|
|
Аргир – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
3:1
|
|
ТБ/ФКС/Ройн – Скала Естурой
|
|
0:2
|
|
Рунавік – Торсхавн
|
|
1:1
|
|
|
тур 19
|
17 серпня, субота
|
В36 Торсхавн – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
3:1
|
|
18 серпня, неділя
|
Аргир – Рунавік
|
|
1:5
|
|
Клаксвік – Скала Естурой
|
|
2:2
|
|
Вікінгур – Стреймур
|
|
2:1
|
|
Торсхавн – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
6:0
|
|
|
|
тур 20
|
25 серпня, неділя
|
Скала Естурой – Рунавік
|
|
1:2
|
|
Аргир – В36 Торсхавн
|
|
1:2
|
|
ИФ Фуглафьёрдур – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
1:1
|
|
Торсхавн – Вікінгур
|
|
3:1
|
|
Стреймур – Клаксвік
|
|
0:1
|
|
|
тур 21
|
1 вересня, неділя
|
Вікінгур – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
3:2
|
|
ТБ/ФКС/Ройн – Аргир
|
|
0:1
|
|
Клаксвік – Торсхавн
|
|
3:1
|
|
В36 Торсхавн – Скала Естурой
|
|
1:0
|
|
Рунавік – Стреймур
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 22
|
14 вересня, субота
|
Рунавік – В36 Торсхавн
|
|
0:3
|
|
15 вересня, неділя
|
ИФ Фуглафьёрдур – Стреймур
|
|
2:3
|
|
Клаксвік – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
3:0
|
|
Вікінгур – Аргир
|
|
1:1
|
|
Торсхавн – Скала Естурой
|
|
3:0
|
|
|
тур 23
|
22 вересня, неділя
|
В36 Торсхавн – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
7:2
|
|
Аргир – Клаксвік
|
|
0:2
|
|
ТБ/ФКС/Ройн – Рунавік
|
|
1:4
|
|
25 вересня, середа
|
Стреймур – Торсхавн
|
|
1:0
|
|
Скала Естурой – Вікінгур
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 24
|
29 вересня, неділя
|
ТБ/ФКС/Ройн – Стреймур
|
|
1:2
|
|
Аргир – Скала Естурой
|
|
0:2
|
|
Клаксвік – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
3:0
|
|
В36 Торсхавн – Торсхавн
|
|
2:2
|
|
Рунавік – Вікінгур
|
|
0:2
|
|
|
тур 25
|
5 жовтня, субота
|
Скала Естурой – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
5:1
|
|
ИФ Фуглафьёрдур – Аргир
|
|
4:6
|
|
Торсхавн – Рунавік
|
|
0:2
|
|
Стреймур – В36 Торсхавн
|
|
0:4
|
|
8 жовтня, вівторок
|
Вікінгур – Клаксвік
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 26
|
20 жовтня, неділя
|
ИФ Фуглафьёрдур – Скала Естурой
|
|
1:3
|
|
Клаксвік – Рунавік
|
|
3:2
|
|
Вікінгур – В36 Торсхавн
|
|
0:1
|
|
Торсхавн – ТБ/ФКС/Ройн
|
|
3:0
|
|
Стреймур – Аргир
|
|
1:2
|
|
|
тур 27
|
26 жовтня, субота
|
Рунавік – ИФ Фуглафьёрдур
|
|
3:1
|
|
В36 Торсхавн – Клаксвік
|
|
0:3
|
|
Аргир – Торсхавн
|
|
1:2
|
|
ТБ/ФКС/Ройн – Вікінгур
|
|
0:2
|
|
Скала Естурой – Стреймур
|
|
5:0
|
|
|