тур 1
|
16 липня, вівторок
|
Металург Липецьк – Витязь Подольськ
|
|
2:0
|
|
Локомотив Ліски – Авангард Курськ
|
|
1:1
|
|
Металург-Оскол – Зеніт Пенза
|
|
2:2
|
|
Орел – Тамбов
|
|
1:0
|
|
Металург Викса – Зірка Рязань
|
|
0:2
|
|
Спартак Москва-2 – Динамо Бр
|
|
3:2
|
|
Поділля – Факел
|
|
1:1
|
|
Сокіл-Саратов – Калуга
|
|
2:0
|
|
|
|
|
|
тур 4
|
4 серпня, неділя
|
Металург Викса – Поділля
|
|
0:1
|
|
Зірка Рязань – Локомотив Ліски
|
|
0:0
|
|
Витязь Подольськ – Динамо Бр
|
|
3:1
|
|
Калуга – Тамбов
|
|
0:0
|
|
Факел – Металург Липецьк
|
|
2:1
|
|
Сокіл-Саратов – Металург-Оскол
|
|
1:1
|
|
Зеніт Пенза – Орел
|
|
2:0
|
|
Авангард Курськ – Спартак Москва-2
|
|
2:3
|
|
|
тур 5
|
9 серпня, п`ятница
|
Спартак Москва-2 – Зеніт Пенза
|
|
0:0
|
|
Орел – Факел
|
|
1:3
|
|
Металург-Оскол – Металург Викса
|
|
2:2
|
|
Поділля – Калуга
|
|
2:2
|
|
Тамбов – Витязь Подольськ
|
|
2:1
|
|
Локомотив Ліски – Сокіл-Саратов
|
|
0:1
|
|
Металург Липецьк – Зірка Рязань
|
|
2:0
|
|
Динамо Бр – Авангард Курськ
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 6
|
17 серпня, субота
|
Металург Викса – Локомотив Ліски
|
|
3:2
|
|
Зірка Рязань – Орел
|
|
1:0
|
|
Поділля – Металург-Оскол
|
|
3:0
|
|
Калуга – Витязь Подольськ
|
|
1:1
|
|
Факел – Спартак Москва-2
|
|
1:0
|
|
Сокіл-Саратов – Металург Липецьк
|
|
2:2
|
|
Зеніт Пенза – Динамо Бр
|
|
0:1
|
|
Авангард Курськ – Тамбов
|
|
0:0
|
|
|
тур 7
|
22 серпня, четвер
|
Спартак Москва-2 – Зірка Рязань
|
|
0:0
|
|
Орел – Сокіл-Саратов
|
|
2:2
|
|
Витязь Подольськ – Авангард Курськ
|
|
0:1
|
|
Металург-Оскол – Калуга
|
|
1:4
|
|
Тамбов – Зеніт Пенза
|
|
2:3
|
|
Локомотив Ліски – Поділля
|
|
2:3
|
|
Металург Липецьк – Металург Викса
|
|
1:1
|
|
Динамо Бр – Факел
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
28 серпня, середа
|
Металург Викса – Орел
|
|
0:1
|
|
Зірка Рязань – Динамо Бр
|
|
0:1
|
|
Металург-Оскол – Локомотив Ліски
|
|
2:2
|
|
Поділля – Металург Липецьк
|
|
3:1
|
|
Калуга – Авангард Курськ
|
|
0:1
|
|
Зеніт Пенза – Витязь Подольськ
|
|
1:2
|
|
Сокіл-Саратов – Спартак Москва-2
|
|
3:0
|
|
Факел – Тамбов
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
4 вересня, середа
|
Орел – Поділля
|
|
5:1
|
|
Витязь Подольськ – Факел
|
|
0:1
|
|
Тамбов – Зірка Рязань
|
|
1:2
|
|
Локомотив Ліски – Калуга
|
|
2:2
|
|
Авангард Курськ – Зеніт Пенза
|
|
3:1
|
|
Металург Липецьк – Металург-Оскол
|
|
2:0
|
|
Динамо Бр – Сокіл-Саратов
|
|
2:2
|
|
8 листопада, п`ятница
|
Спартак Москва-2 – Металург Викса
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 10
|
1 вересня, неділя
|
Поділля – Спартак Москва-2
|
|
1:3
|
|
9 вересня, понеділок
|
Металург Викса – Динамо Бр
|
|
0:0
|
|
Зірка Рязань – Витязь Подольськ
|
|
0:3
|
|
Металург-Оскол – Орел
|
|
2:0
|
|
Калуга – Зеніт Пенза
|
|
1:0
|
|
Факел – Авангард Курськ
|
|
3:0
|
|
Сокіл-Саратов – Тамбов
|
|
5:0
|
|
Локомотив Ліски – Металург Липецьк
|
|
3:0
|
|
|
тур 11
|
14 вересня, субота
|
Спартак Москва-2 – Металург-Оскол
|
|
2:0
|
|
Орел – Локомотив Ліски
|
|
0:1
|
|
Витязь Подольськ – Сокіл-Саратов
|
|
4:2
|
|
Тамбов – Металург Викса
|
|
3:1
|
|
Зеніт Пенза – Факел
|
|
0:3
|
|
Авангард Курськ – Зірка Рязань
|
|
1:1
|
|
Металург Липецьк – Калуга
|
|
1:2
|
|
Динамо Бр – Поділля
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
19 вересня, четвер
|
Металург Викса – Витязь Подольськ
|
|
0:1
|
|
Зірка Рязань – Зеніт Пенза
|
|
0:0
|
|
Металург-Оскол – Динамо Бр
|
|
2:1
|
|
Поділля – Тамбов
|
|
3:2
|
|
Калуга – Факел
|
|
0:2
|
|
Локомотив Ліски – Спартак Москва-2
|
|
2:1
|
|
Металург Липецьк – Орел
|
|
2:1
|
|
Сокіл-Саратов – Авангард Курськ
|
|
2:1
|
|
|
тур 13
|
24 вересня, вівторок
|
Спартак Москва-2 – Металург Липецьк
|
|
4:1
|
|
Орел – Калуга
|
|
0:2
|
|
Витязь Подольськ – Поділля
|
|
4:3
|
|
Тамбов – Металург-Оскол
|
|
1:2
|
|
Факел – Зірка Рязань
|
|
1:0
|
|
Зеніт Пенза – Сокіл-Саратов
|
|
0:0
|
|
Авангард Курськ – Металург Викса
|
|
1:1
|
|
Динамо Бр – Локомотив Ліски
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 14
|
29 вересня, неділя
|
Металург Викса – Зеніт Пенза
|
|
1:1
|
|
Орел – Спартак Москва-2
|
|
0:2
|
|
Металург-Оскол – Витязь Подольськ
|
|
2:4
|
|
Поділля – Авангард Курськ
|
|
0:1
|
|
Калуга – Зірка Рязань
|
|
2:4
|
|
Локомотив Ліски – Тамбов
|
|
1:0
|
|
Металург Липецьк – Динамо Бр
|
|
0:1
|
|
Сокіл-Саратов – Факел
|
|
2:1
|
|
|
тур 15
|
5 жовтня, субота
|
Зірка Рязань – Сокіл-Саратов
|
|
0:1
|
|
Витязь Подольськ – Локомотив Ліски
|
|
2:1
|
|
Калуга – Спартак Москва-2
|
|
1:0
|
|
Тамбов – Металург Липецьк
|
|
0:0
|
|
Факел – Металург Викса
|
|
1:1
|
|
Зеніт Пенза – Поділля
|
|
3:0
|
|
Авангард Курськ – Металург-Оскол
|
|
0:1
|
|
Динамо Бр – Орел
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 16
|
10 жовтня, четвер
|
Металург Викса – Сокіл-Саратов
|
|
0:3
|
|
Орел – Витязь Подольськ
|
|
1:0
|
|
Металург-Оскол – Факел
|
|
2:2
|
|
Поділля – Зірка Рязань
|
|
1:0
|
|
Локомотив Ліски – Зеніт Пенза
|
|
0:0
|
|
Металург Липецьк – Авангард Курськ
|
|
2:0
|
|
Динамо Бр – Калуга
|
|
1:0
|
|
9 квітня, середа
|
Спартак Москва-2 – Тамбов
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
16 жовтня, середа
|
Зірка Рязань – Металург-Оскол
|
|
0:0
|
|
Витязь Подольськ – Спартак Москва-2
|
|
3:2
|
|
Калуга – Металург Викса
|
|
3:0
|
|
Тамбов – Динамо Бр
|
|
1:1
|
|
Факел – Локомотив Ліски
|
|
5:1
|
|
Сокіл-Саратов – Поділля
|
|
2:0
|
|
Зеніт Пенза – Металург Липецьк
|
|
0:1
|
|
Авангард Курськ – Орел
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 18
|
22 жовтня, вівторок
|
Спартак Москва-2 – Авангард Курськ
|
|
5:1
|
|
Орел – Зеніт Пенза
|
|
1:1
|
|
Металург-Оскол – Сокіл-Саратов
|
|
0:3
|
|
Поділля – Металург Викса
|
|
2:0
|
|
Тамбов – Калуга
|
|
2:2
|
|
Локомотив Ліски – Зірка Рязань
|
|
2:2
|
|
Металург Липецьк – Факел
|
|
1:0
|
|
Динамо Бр – Витязь Подольськ
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
27 жовтня, неділя
|
Сокіл-Саратов – Локомотив Ліски
|
|
3:1
|
|
28 жовтня, понеділок
|
Зеніт Пенза – Спартак Москва-2
|
|
1:1
|
|
Металург Викса – Металург-Оскол
|
|
3:1
|
|
Зірка Рязань – Металург Липецьк
|
|
1:3
|
|
Витязь Подольськ – Тамбов
|
|
2:1
|
|
Калуга – Поділля
|
|
3:3
|
|
Авангард Курськ – Динамо Бр
|
|
2:3
|
|
Факел – Орел
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 20
|
3 листопада, неділя
|
Локомотив Ліски – Металург Викса
|
|
0:0
|
|
Спартак Москва-2 – Факел
|
|
1:2
|
|
Орел – Зірка Рязань
|
|
0:0
|
|
Витязь Подольськ – Калуга
|
|
1:0
|
|
Металург-Оскол – Поділля
|
|
1:2
|
|
Тамбов – Авангард Курськ
|
|
3:4
|
|
Динамо Бр – Зеніт Пенза
|
|
0:0
|
|
Металург Липецьк – Сокіл-Саратов
|
|
1:0
|
|
|
тур 21
|
15 квітня, вівторок
|
Металург Викса – Металург Липецьк
|
|
0:0
|
|
Зірка Рязань – Спартак Москва-2
|
|
1:1
|
|
Поділля – Локомотив Ліски
|
|
1:0
|
|
Калуга – Металург-Оскол
|
|
3:0
|
|
Факел – Динамо Бр
|
|
1:0
|
|
Сокіл-Саратов – Орел
|
|
3:1
|
|
Зеніт Пенза – Тамбов
|
|
1:1
|
|
Авангард Курськ – Витязь Подольськ
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 22
|
21 квітня, понеділок
|
Спартак Москва-2 – Сокіл-Саратов
|
|
0:3
|
|
Орел – Металург Викса
|
|
0:1
|
|
Витязь Подольськ – Зеніт Пенза
|
|
1:2
|
|
Тамбов – Факел
|
|
0:2
|
|
Локомотив Ліски – Металург-Оскол
|
|
3:0
|
|
Авангард Курськ – Калуга
|
|
0:1
|
|
Металург Липецьк – Поділля
|
|
1:2
|
|
Динамо Бр – Зірка Рязань
|
|
1:1
|
|
|
тур 23
|
26 квітня, субота
|
Металург Викса – Спартак Москва-2
|
|
3:2
|
|
Зірка Рязань – Тамбов
|
|
1:0
|
|
Металург-Оскол – Металург Липецьк
|
|
0:3
|
|
Поділля – Орел
|
|
0:1
|
|
Калуга – Локомотив Ліски
|
|
2:1
|
|
Факел – Витязь Подольськ
|
|
1:1
|
|
Сокіл-Саратов – Динамо Бр
|
|
4:0
|
|
Зеніт Пенза – Авангард Курськ
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 24
|
2 травня, п`ятница
|
Спартак Москва-2 – Поділля
|
|
6:2
|
|
Орел – Металург-Оскол
|
|
3:0
|
|
Витязь Подольськ – Зірка Рязань
|
|
2:0
|
|
Тамбов – Сокіл-Саратов
|
|
1:2
|
|
Зеніт Пенза – Калуга
|
|
0:0
|
|
Авангард Курськ – Факел
|
|
2:2
|
|
Металург Липецьк – Локомотив Ліски
|
|
2:0
|
|
Динамо Бр – Металург Викса
|
|
2:0
|
|
|
тур 25
|
8 травня, четвер
|
Металург Викса – Тамбов
|
|
0:0
|
|
Зірка Рязань – Авангард Курськ
|
|
1:0
|
|
Металург-Оскол – Спартак Москва-2
|
|
0:3
|
|
Поділля – Динамо Бр
|
|
0:1
|
|
Калуга – Металург Липецьк
|
|
2:2
|
|
Факел – Зеніт Пенза
|
|
2:0
|
|
Сокіл-Саратов – Витязь Подольськ
|
|
2:1
|
|
Локомотив Ліски – Орел
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 26
|
13 травня, вівторок
|
Спартак Москва-2 – Локомотив Ліски
|
|
3:0
|
|
Орел – Металург Липецьк
|
|
3:1
|
|
Витязь Подольськ – Металург Викса
|
|
2:0
|
|
Тамбов – Поділля
|
|
3:1
|
|
Факел – Калуга
|
|
2:0
|
|
Зеніт Пенза – Зірка Рязань
|
|
0:0
|
|
Авангард Курськ – Сокіл-Саратов
|
|
2:3
|
|
Динамо Бр – Металург-Оскол
|
|
3:0
|
|
|
тур 27
|
19 травня, понеділок
|
Металург Викса – Авангард Курськ
|
|
1:2
|
|
Зірка Рязань – Факел
|
|
0:0
|
|
Металург-Оскол – Тамбов
|
|
0:3
|
|
Поділля – Витязь Подольськ
|
|
1:2
|
|
Калуга – Орел
|
|
2:1
|
|
Сокіл-Саратов – Зеніт Пенза
|
|
2:1
|
|
Локомотив Ліски – Динамо Бр
|
|
3:1
|
|
Металург Липецьк – Спартак Москва-2
|
|
1:1
|
|
|
|
|
тур 29
|
30 травня, п`ятница
|
Спартак Москва-2 – Калуга
|
|
3:2
|
|
Металург Викса – Факел
|
|
2:0
|
|
Орел – Динамо Бр
|
|
1:2
|
|
Металург-Оскол – Авангард Курськ
|
|
0:3
|
|
Поділля – Зеніт Пенза
|
|
2:1
|
|
Сокіл-Саратов – Зірка Рязань
|
|
3:0
|
|
Локомотив Ліски – Витязь Подольськ
|
|
2:0
|
|
Металург Липецьк – Тамбов
|
|
0:2
|
|
|
|
|