|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 14
|
5 листопада, п`ятница
|
Зета – Подгориця
|
|
1:2
|
|
6 листопада, субота
|
Будучность – Дечіч
|
|
1:2
|
|
Іскра Даніловград – Сутьеска
|
|
0:0
|
|
7 листопада, неділя
|
Рудар Пл – Петровац
|
|
2:2
|
|
Езеро – Морнар
|
|
0:0
|
|
|
тур 15
|
21 листопада, неділя
|
Зета – Будучность
|
|
0:0
|
|
Петровац – Іскра Даніловград
|
|
0:1
|
|
Морнар – Рудар Пл
|
|
0:1
|
|
Сутьеска – Дечіч
|
|
0:2
|
|
Подгориця – Езеро
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16
|
28 листопада, неділя
|
Рудар Пл – Подгориця
|
|
0:1
|
|
Дечіч – Петровац
|
|
4:4
|
|
Будучность – Сутьеска
|
|
3:3
|
|
13 грудень, понеділок
|
Іскра Даніловград – Морнар
|
|
0:1
|
|
Езеро – Зета
|
|
2:1
|
|
|
тур 17
|
1 грудень, середа
|
Подгориця – Іскра Даніловград
|
|
0:0
|
|
Езеро – Будучность
|
|
1:2
|
|
Морнар – Дечіч
|
|
1:2
|
|
Петровац – Сутьеска
|
|
3:0
|
|
Зета – Рудар Пл
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 18
|
5 грудень, неділя
|
Будучность – Петровац
|
|
2:1
|
|
Дечіч – Подгориця
|
|
2:2
|
|
Сутьеска – Морнар
|
|
1:1
|
|
Рудар Пл – Езеро
|
|
2:2
|
|
17 грудень, п`ятница
|
Іскра Даніловград – Зета
|
|
3:1
|
|
|
тур 19
|
8 грудень, середа
|
Рудар Пл – Будучность
|
|
3:1
|
|
Іскра Даніловград – Езеро
|
|
0:1
|
|
Сутьеска – Подгориця
|
|
3:0
|
|
Дечіч – Зета
|
|
1:0
|
|
Петровац – Морнар
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 20
|
18 лютого, п`ятница
|
Рудар Пл – Іскра Даніловград
|
|
0:3
|
|
Подгориця – Петровац
|
|
2:2
|
|
Езеро – Дечіч
|
|
4:2
|
|
Будучность – Морнар
|
|
2:1
|
|
Зета – Сутьеска
|
|
0:1
|
|
|
тур 21
|
24 лютого, четвер
|
Іскра Даніловград – Будучность
|
|
3:2
|
|
Сутьеска – Езеро
|
|
3:1
|
|
Дечіч – Рудар Пл
|
|
1:2
|
|
Морнар – Подгориця
|
|
2:2
|
|
Петровац – Зета
|
|
2:4
|
|
|
|
тур 22
|
1 березня, вівторок
|
Зета – Морнар
|
|
0:1
|
|
Будучность – Подгориця
|
|
2:1
|
|
Іскра Даніловград – Дечіч
|
|
0:1
|
|
Езеро – Петровац
|
|
0:1
|
|
Рудар Пл – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
|
тур 23
|
5 березня, субота
|
Подгориця – Зета
|
|
1:0
|
|
Сутьеска – Іскра Даніловград
|
|
2:0
|
|
Морнар – Езеро
|
|
1:1
|
|
Петровац – Рудар Пл
|
|
1:1
|
|
16 березня, середа
|
Дечіч – Будучность
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 24
|
9 березня, середа
|
Рудар Пл – Морнар
|
|
0:0
|
|
Езеро – Подгориця
|
|
4:0
|
|
Іскра Даніловград – Петровац
|
|
2:0
|
|
Дечіч – Сутьеска
|
|
0:2
|
|
Будучность – Зета
|
|
2:1
|
|
|
тур 25
|
13 березня, неділя
|
Подгориця – Рудар Пл
|
|
2:1
|
|
Сутьеска – Будучность
|
|
2:2
|
|
Морнар – Іскра Даніловград
|
|
1:1
|
|
Петровац – Дечіч
|
|
0:0
|
|
Зета – Езеро
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 26
|
20 березня, неділя
|
Рудар Пл – Зета
|
|
0:3
|
|
Іскра Даніловград – Подгориця
|
|
2:0
|
|
Сутьеска – Петровац
|
|
1:1
|
|
Дечіч – Морнар
|
|
4:0
|
|
Будучность – Езеро
|
|
1:2
|
|
|
тур 27
|
2 квітня, субота
|
Зета – Іскра Даніловград
|
|
3:1
|
|
Петровац – Будучность
|
|
0:2
|
|
Морнар – Сутьеска
|
|
0:2
|
|
Езеро – Рудар Пл
|
|
3:2
|
|
Подгориця – Дечіч
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 28
|
6 квітня, середа
|
Подгориця – Сутьеска
|
|
0:1
|
|
Езеро – Іскра Даніловград
|
|
3:1
|
|
Морнар – Петровац
|
|
1:1
|
|
Будучность – Рудар Пл
|
|
2:0
|
|
Зета – Дечіч
|
|
1:2
|
|
|
тур 29
|
10 квітня, неділя
|
Петровац – Подгориця
|
|
1:1
|
|
Морнар – Будучность
|
|
0:2
|
|
Дечіч – Езеро
|
|
1:2
|
|
Сутьеска – Зета
|
|
6:1
|
|
Іскра Даніловград – Рудар Пл
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 30
|
16 квітня, субота
|
Рудар Пл – Дечіч
|
|
1:0
|
|
Подгориця – Морнар
|
|
1:3
|
|
Езеро – Сутьеска
|
|
0:2
|
|
Будучность – Іскра Даніловград
|
|
4:2
|
|
Зета – Петровац
|
|
3:0
|
|
|
тур 31
|
24 квітня, неділя
|
Петровац – Езеро
|
|
2:1
|
|
Морнар – Зета
|
|
1:0
|
|
Дечіч – Іскра Даніловград
|
|
2:1
|
|
Сутьеска – Рудар Пл
|
|
3:0
|
|
Подгориця – Будучность
|
|
1:5
|
|
|
|
тур 32
|
30 квітня, субота
|
Рудар Пл – Петровац
|
|
1:0
|
|
Езеро – Морнар
|
|
1:2
|
|
Іскра Даніловград – Сутьеска
|
|
0:3
|
|
Будучность – Дечіч
|
|
1:2
|
|
Зета – Подгориця
|
|
1:0
|
|
|
тур 33
|
8 травня, неділя
|
Зета – Будучность
|
|
2:2
|
|
Петровац – Іскра Даніловград
|
|
0:4
|
|
Морнар – Рудар Пл
|
|
2:0
|
|
Сутьеска – Дечіч
|
|
1:2
|
|
Подгориця – Езеро
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 34
|
15 травня, неділя
|
Рудар Пл – Подгориця
|
|
1:1
|
|
Езеро – Зета
|
|
0:0
|
|
Іскра Даніловград – Морнар
|
|
1:0
|
|
Дечіч – Петровац
|
|
2:1
|
|
Будучность – Сутьеска
|
|
4:2
|
|
|
тур 35
|
20 травня, п`ятница
|
Подгориця – Іскра Даніловград
|
|
3:2
|
|
Езеро – Будучность
|
|
2:1
|
|
Морнар – Дечіч
|
|
2:1
|
|
Петровац – Сутьеска
|
|
1:1
|
|
Зета – Рудар Пл
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 36
|
24 травня, вівторок
|
Будучность – Петровац
|
|
6:0
|
|
Дечіч – Подгориця
|
|
1:2
|
|
Сутьеска – Морнар
|
|
1:3
|
|
Іскра Даніловград – Зета
|
|
0:2
|
|
Рудар Пл – Езеро
|
|
1:3
|
|
|