тур 1
|
20 січня, четвер
|
Вікторія – Реал Еспанья
|
|
4:1
|
|
Олімпія Т – Реал Сос. Токоа
|
|
4:2
|
|
Гондурас Прогресо – Мотагуа
|
|
2:1
|
|
УПНФМ – Вида
|
|
3:0
|
|
21 січня, п`ятница
|
Марафон – Платенсе
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
23 січня, неділя
|
Гондурас Прогресо – УПНФМ
|
|
1:2
|
|
Вікторія – Реал Сос. Токоа
|
|
2:0
|
|
24 січня, понеділок
|
Марафон – Олімпія Т
|
|
1:0
|
|
Платенсе – Реал Еспанья
|
|
2:1
|
|
Мотагуа – Вида
|
|
0:0
|
|
|
тур 3
|
6 лютого, неділя
|
Реал Сос. Токоа – УПНФМ
|
|
2:2
|
|
Вида – Марафон
|
|
3:0
|
|
Платенсе – Вікторія
|
|
0:2
|
|
Реал Еспанья – Мотагуа
|
|
1:2
|
|
Олімпія Т – Гондурас Прогресо
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 4
|
8 лютого, вівторок
|
Мотагуа – Вікторія
|
|
1:0
|
|
9 лютого, середа
|
Реал Сос. Токоа – Гондурас Прогресо
|
|
4:2
|
|
10 лютого, четвер
|
Вида – Олімпія Т
|
|
0:3
|
|
УПНФМ – Платенсе
|
|
1:2
|
|
11 лютого, п`ятница
|
Марафон – Реал Еспанья
|
|
2:0
|
|
|
тур 5
|
13 лютого, неділя
|
Вікторія – УПНФМ
|
|
3:0
|
|
Олімпія Т – Мотагуа
|
|
1:1
|
|
Гондурас Прогресо – Марафон
|
|
2:1
|
|
14 лютого, понеділок
|
Реал Еспанья – Реал Сос. Токоа
|
|
4:1
|
|
Платенсе – Вида
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
19 лютого, субота
|
Марафон – Вікторія
|
|
2:3
|
|
20 лютого, неділя
|
Вида – Гондурас Прогресо
|
|
0:2
|
|
Реал Сос. Токоа – Платенсе
|
|
1:1
|
|
21 лютого, понеділок
|
Олімпія Т – Реал Еспанья
|
|
1:3
|
|
УПНФМ – Мотагуа
|
|
0:0
|
|
|
тур 7
|
27 березня, неділя
|
Вікторія – Вида
|
|
1:2
|
|
Реал Сос. Токоа – Марафон
|
|
1:0
|
|
УПНФМ – Олімпія Т
|
|
0:3
|
|
Мотагуа – Платенсе
|
|
2:0
|
|
Реал Еспанья – Гондурас Прогресо
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 8
|
3 березня, четвер
|
Мотагуа – Марафон
|
|
2:1
|
|
Платенсе – Олімпія Т
|
|
0:3
|
|
Реал Еспанья – УПНФМ
|
|
1:0
|
|
Вида – Реал Сос. Токоа
|
|
4:0
|
|
4 березня, п`ятница
|
Гондурас Прогресо – Вікторія
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
6 березня, неділя
|
Вида – Реал Еспанья
|
|
0:1
|
|
Олімпія Т – Вікторія
|
|
0:1
|
|
Реал Сос. Токоа – Мотагуа
|
|
2:1
|
|
7 березня, понеділок
|
Платенсе – Гондурас Прогресо
|
|
0:0
|
|
Марафон – УПНФМ
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 10
|
13 березня, неділя
|
Гондурас Прогресо – Олімпія Т
|
|
1:3
|
|
Мотагуа – Реал Еспанья
|
|
0:2
|
|
Вікторія – Платенсе
|
|
0:1
|
|
Марафон – Вида
|
|
1:1
|
|
УПНФМ – Реал Сос. Токоа
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
20 березня, неділя
|
УПНФМ – Гондурас Прогресо
|
|
2:2
|
|
Реал Сос. Токоа – Вікторія
|
|
1:3
|
|
Вида – Мотагуа
|
|
2:0
|
|
Реал Еспанья – Платенсе
|
|
3:2
|
|
21 березня, понеділок
|
Олімпія Т – Марафон
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 12
|
3 квітня, неділя
|
Гондурас Прогресо – Реал Сос. Токоа
|
|
0:1
|
|
Вікторія – Мотагуа
|
|
1:0
|
|
4 квітня, понеділок
|
Олімпія Т – Вида
|
|
2:0
|
|
Платенсе – УПНФМ
|
|
1:0
|
|
28 квітня, четвер
|
Реал Еспанья – Марафон
|
|
3:1
|
|
|
тур 13
|
7 квітня, четвер
|
Мотагуа – Олімпія Т
|
|
1:2
|
|
УПНФМ – Вікторія
|
|
0:3
|
|
Реал Сос. Токоа – Реал Еспанья
|
|
0:3
|
|
Вида – Платенсе
|
|
1:1
|
|
Марафон – Гондурас Прогресо
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 14
|
10 квітня, неділя
|
Вікторія – Марафон
|
|
0:1
|
|
Гондурас Прогресо – Вида
|
|
3:1
|
|
11 квітня, понеділок
|
Мотагуа – УПНФМ
|
|
2:0
|
|
Платенсе – Реал Сос. Токоа
|
|
1:0
|
|
Реал Еспанья – Олімпія Т
|
|
1:0
|
|
|
тур 15
|
13 квітня, середа
|
Марафон – Мотагуа
|
|
0:3
|
|
14 квітня, четвер
|
УПНФМ – Реал Еспанья
|
|
0:2
|
|
Олімпія Т – Платенсе
|
|
0:0
|
|
Вікторія – Гондурас Прогресо
|
|
2:2
|
|
15 квітня, п`ятница
|
Реал Сос. Токоа – Вида
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 16
|
21 квітня, четвер
|
Мотагуа – Гондурас Прогресо
|
|
3:2
|
|
Реал Сос. Токоа – Олімпія Т
|
|
0:1
|
|
Вида – УПНФМ
|
|
4:2
|
|
Платенсе – Марафон
|
|
1:0
|
|
Реал Еспанья – Вікторія
|
|
3:1
|
|
|
тур 17
|
24 квітня, неділя
|
Вида – Вікторія
|
|
1:1
|
|
Гондурас Прогресо – Реал Еспанья
|
|
1:1
|
|
25 квітня, понеділок
|
Платенсе – Мотагуа
|
|
0:0
|
|
Олімпія Т – УПНФМ
|
|
0:1
|
|
Марафон – Реал Сос. Токоа
|
|
6:0
|
|
|
|
тур 18
|
1 травня, неділя
|
Вікторія – Олімпія Т
|
|
3:2
|
|
Реал Еспанья – Вида
|
|
1:4
|
|
Гондурас Прогресо – Платенсе
|
|
3:1
|
|
УПНФМ – Марафон
|
|
1:2
|
|
Мотагуа – Реал Сос. Токоа
|
|
6:0
|
|
|