Kolejka 1
|
13 Lipiec, Czwartek
|
Pirin – Beroe
|
|
1:2
|
|
Levski Krumovgrad – Ludogorets
|
|
3:1
|
|
14 Lipiec, Piątek
|
Levski – CSKA 1948
|
|
1:2
|
|
Arda – Cherno More
|
|
3:3
|
|
15 Lipiec, Sobota
|
Hebar – CSKA Sofia
|
|
0:0
|
|
Lokomotiv Plovdiv – Botev Plovdiv
|
|
1:1
|
|
16 Lipiec, Niedziela
|
Lokomotiv Sofia – Botev Vratsa
|
|
1:0
|
|
Etar – Slavia Sofia
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
20 Lipiec, Czwartek
|
CSKA 1948 – Pirin
|
|
3:0
|
|
CSKA Sofia – Levski Krumovgrad
|
|
1:0
|
|
21 Lipiec, Piątek
|
Ludogorets – Etar
|
|
5:0
|
|
Botev Plovdiv – Levski
|
|
1:3
|
|
22 Lipiec, Sobota
|
Lokomotiv Sofia – Lokomotiv Plovdiv
|
|
2:4
|
|
Cherno More – Hebar
|
|
1:0
|
|
23 Lipiec, Niedziela
|
Beroe – Arda
|
|
1:0
|
|
Botev Vratsa – Slavia Sofia
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 3
|
27 Lipiec, Czwartek
|
Levski Krumovgrad – Cherno More
|
|
1:3
|
|
28 Lipiec, Piątek
|
Hebar – Beroe
|
|
1:0
|
|
Pirin – Botev Plovdiv
|
|
0:0
|
|
29 Lipiec, Sobota
|
Levski – Lokomotiv Sofia
|
|
6:0
|
|
30 Lipiec, Niedziela
|
Lokomotiv Plovdiv – Botev Vratsa
|
|
4:0
|
|
31 Pażdziernik, Wtorek
|
Etar – CSKA Sofia
|
|
0:1
|
|
1 Listopad, Środa
|
Slavia Sofia – Ludogorets
|
|
0:2
|
|
26 Listopad, Niedziela
|
Arda – CSKA 1948
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 4
|
3 Sierpieñ, Czwartek
|
Cherno More – Etar
|
|
2:1
|
|
Botev Plovdiv – Arda
|
|
0:2
|
|
4 Sierpieñ, Piątek
|
Botev Vratsa – Ludogorets
|
|
0:5
|
|
Lokomotiv Sofia – Pirin
|
|
2:0
|
|
5 Sierpieñ, Sobota
|
Lokomotiv Plovdiv – Levski
|
|
2:1
|
|
CSKA Sofia – Slavia Sofia
|
|
1:1
|
|
6 Sierpieñ, Niedziela
|
CSKA 1948 – Hebar
|
|
1:1
|
|
Beroe – Levski Krumovgrad
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 5
|
10 Sierpieñ, Czwartek
|
Arda – Lokomotiv Sofia
|
|
1:0
|
|
Pirin – Lokomotiv Plovdiv
|
|
0:1
|
|
11 Sierpieñ, Piątek
|
Slavia Sofia – Cherno More
|
|
1:5
|
|
Hebar – Botev Plovdiv
|
|
1:0
|
|
12 Sierpieñ, Sobota
|
Ludogorets – CSKA Sofia
|
|
3:0
|
|
Levski – Botev Vratsa
|
|
1:0
|
|
13 Sierpieñ, Niedziela
|
Levski Krumovgrad – CSKA 1948
|
|
1:0
|
|
Etar – Beroe
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 6
|
17 Sierpieñ, Czwartek
|
Lokomotiv Plovdiv – Arda
|
|
1:0
|
|
Lokomotiv Sofia – Hebar
|
|
0:1
|
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
Beroe – Slavia Sofia
|
|
3:0
|
|
Botev Vratsa – CSKA Sofia
|
|
0:2
|
|
19 Sierpieñ, Sobota
|
Cherno More – Ludogorets
|
|
1:0
|
|
Botev Plovdiv – Levski Krumovgrad
|
|
1:2
|
|
20 Sierpieñ, Niedziela
|
CSKA 1948 – Etar
|
|
1:0
|
|
13 Wrzesieñ, Środa
|
Levski – Pirin
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 7
|
24 Sierpieñ, Czwartek
|
Hebar – Lokomotiv Plovdiv
|
|
3:4
|
|
Pirin – Botev Vratsa
|
|
0:1
|
|
25 Sierpieñ, Piątek
|
CSKA Sofia – Cherno More
|
|
1:1
|
|
Levski Krumovgrad – Lokomotiv Sofia
|
|
2:0
|
|
26 Sierpieñ, Sobota
|
Ludogorets – Beroe
|
|
5:0
|
|
Etar – Botev Plovdiv
|
|
1:2
|
|
27 Sierpieñ, Niedziela
|
Slavia Sofia – CSKA 1948
|
|
0:2
|
|
31 Pażdziernik, Wtorek
|
Arda – Levski
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
31 Sierpieñ, Czwartek
|
Botev Vratsa – Cherno More
|
|
0:1
|
|
Botev Plovdiv – Slavia Sofia
|
|
3:1
|
|
Pirin – Arda
|
|
0:2
|
|
1 Wrzesieñ, Piątek
|
Beroe – CSKA Sofia
|
|
0:3
|
|
Levski – Hebar
|
|
1:0
|
|
Lokomotiv Sofia – Etar
|
|
1:3
|
|
2 Wrzesieñ, Sobota
|
Lokomotiv Plovdiv – Levski Krumovgrad
|
|
4:0
|
|
CSKA 1948 – Ludogorets
|
|
PSTP
|
|
|
Kolejka 9
|
14 Wrzesieñ, Czwartek
|
Cherno More – Beroe
|
|
2:0
|
|
Arda – Botev Vratsa
|
|
4:0
|
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
Ludogorets – Botev Plovdiv
|
|
2:2
|
|
Slavia Sofia – Lokomotiv Sofia
|
|
1:2
|
|
16 Wrzesieñ, Sobota
|
CSKA Sofia – CSKA 1948
|
|
2:0
|
|
Etar – Lokomotiv Plovdiv
|
|
0:1
|
|
17 Wrzesieñ, Niedziela
|
Hebar – Pirin
|
|
1:2
|
|
Levski Krumovgrad – Levski
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 10
|
21 Wrzesieñ, Czwartek
|
Botev Plovdiv – CSKA Sofia
|
|
1:2
|
|
CSKA 1948 – Cherno More
|
|
1:1
|
|
Botev Vratsa – Beroe
|
|
1:0
|
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Lokomotiv Plovdiv – Slavia Sofia
|
|
2:0
|
|
Arda – Hebar
|
|
3:1
|
|
Levski – Etar
|
|
1:0
|
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
Lokomotiv Sofia – Ludogorets
|
|
1:3
|
|
Pirin – Levski Krumovgrad
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 11
|
25 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Cherno More – Botev Plovdiv
|
|
1:0
|
|
Beroe – CSKA 1948
|
|
0:0
|
|
26 Wrzesieñ, Wtorek
|
Slavia Sofia – Levski
|
|
0:2
|
|
Ludogorets – Lokomotiv Plovdiv
|
|
1:1
|
|
Hebar – Botev Vratsa
|
|
1:1
|
|
27 Wrzesieñ, Środa
|
Etar – Pirin
|
|
0:2
|
|
CSKA Sofia – Lokomotiv Sofia
|
|
2:0
|
|
Levski Krumovgrad – Arda
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 12
|
29 Wrzesieñ, Piątek
|
Botev Plovdiv – Beroe
|
|
4:1
|
|
Botev Vratsa – CSKA 1948
|
|
1:2
|
|
30 Wrzesieñ, Sobota
|
Levski – Ludogorets
|
|
0:1
|
|
Arda – Etar
|
|
3:0
|
|
Lokomotiv Sofia – Cherno More
|
|
0:0
|
|
1 Pażdziernik, Niedziela
|
Hebar – Levski Krumovgrad
|
|
0:0
|
|
Lokomotiv Plovdiv – CSKA Sofia
|
|
0:2
|
|
Pirin – Slavia Sofia
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 13
|
5 Pażdziernik, Czwartek
|
Levski Krumovgrad – Botev Vratsa
|
|
1:0
|
|
Beroe – Lokomotiv Sofia
|
|
0:1
|
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
Slavia Sofia – Arda
|
|
1:0
|
|
Cherno More – Lokomotiv Plovdiv
|
|
2:2
|
|
CSKA Sofia – Levski
|
|
1:1
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Ludogorets – Pirin
|
|
4:0
|
|
Etar – Hebar
|
|
2:5
|
|
CSKA 1948 – Botev Plovdiv
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
19 Pażdziernik, Czwartek
|
Levski Krumovgrad – Etar
|
|
0:0
|
|
Lokomotiv Plovdiv – Beroe
|
|
1:2
|
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
Lokomotiv Sofia – CSKA 1948
|
|
0:0
|
|
Pirin – CSKA Sofia
|
|
1:2
|
|
Botev Vratsa – Botev Plovdiv
|
|
3:5
|
|
21 Pażdziernik, Sobota
|
Hebar – Slavia Sofia
|
|
1:0
|
|
Arda – Ludogorets
|
|
0:0
|
|
Levski – Cherno More
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 15
|
24 Pażdziernik, Wtorek
|
Etar – Botev Vratsa
|
|
2:1
|
|
25 Pażdziernik, Środa
|
CSKA 1948 – Lokomotiv Plovdiv
|
|
1:1
|
|
Botev Plovdiv – Lokomotiv Sofia
|
|
6:0
|
|
Cherno More – Pirin
|
|
2:1
|
|
26 Pażdziernik, Czwartek
|
Slavia Sofia – Levski Krumovgrad
|
|
2:0
|
|
Beroe – Levski
|
|
2:1
|
|
CSKA Sofia – Arda
|
|
0:0
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
Ludogorets – Hebar
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
2 Listopad, Czwartek
|
Botev Plovdiv – Lokomotiv Plovdiv
|
|
0:0
|
|
Beroe – Pirin
|
|
0:0
|
|
4 Listopad, Sobota
|
Ludogorets – Levski Krumovgrad
|
|
1:0
|
|
5 Listopad, Niedziela
|
Slavia Sofia – Etar
|
|
1:0
|
|
Botev Vratsa – Lokomotiv Sofia
|
|
0:2
|
|
CSKA Sofia – Hebar
|
|
3:0
|
|
6 Listopad, Poniedziałek
|
Cherno More – Arda
|
|
1:0
|
|
CSKA 1948 – Levski
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 17
|
9 Listopad, Czwartek
|
Slavia Sofia – Botev Vratsa
|
|
1:0
|
|
Lokomotiv Plovdiv – Lokomotiv Sofia
|
|
2:1
|
|
10 Listopad, Piątek
|
Hebar – Cherno More
|
|
1:1
|
|
Arda – Beroe
|
|
1:0
|
|
Pirin – CSKA 1948
|
|
2:1
|
|
11 Listopad, Sobota
|
Levski – Botev Plovdiv
|
|
1:1
|
|
Etar – Ludogorets
|
|
0:4
|
|
Levski Krumovgrad – CSKA Sofia
|
|
1:4
|
|
|
|
Kolejka 18
|
23 Listopad, Czwartek
|
Beroe – Hebar
|
|
2:1
|
|
24 Listopad, Piątek
|
Botev Plovdiv – Pirin
|
|
3:1
|
|
Botev Vratsa – Lokomotiv Plovdiv
|
|
2:0
|
|
25 Listopad, Sobota
|
Cherno More – Levski Krumovgrad
|
|
3:2
|
|
CSKA Sofia – Etar
|
|
2:0
|
|
26 Listopad, Niedziela
|
Lokomotiv Sofia – Levski
|
|
2:2
|
|
Ludogorets – Slavia Sofia
|
|
2:3
|
|
13 Grudzieñ, Środa
|
CSKA 1948 – Arda
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 19
|
30 Listopad, Czwartek
|
Slavia Sofia – CSKA Sofia
|
|
1:1
|
|
Arda – Botev Plovdiv
|
|
0:2
|
|
1 Grudzieñ, Piątek
|
Levski Krumovgrad – Beroe
|
|
3:0
|
|
Etar – Cherno More
|
|
1:2
|
|
Hebar – CSKA 1948
|
|
1:3
|
|
Levski – Lokomotiv Plovdiv
|
|
3:0
|
|
2 Grudzieñ, Sobota
|
Pirin – Lokomotiv Sofia
|
|
1:1
|
|
Ludogorets – Botev Vratsa
|
|
5:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
8 Grudzieñ, Piątek
|
Botev Vratsa – Levski
|
|
0:1
|
|
Cherno More – Slavia Sofia
|
|
3:0
|
|
Lokomotiv Sofia – Arda
|
|
0:1
|
|
9 Grudzieñ, Sobota
|
CSKA Sofia – Ludogorets
|
|
0:1
|
|
Botev Plovdiv – Hebar
|
|
1:0
|
|
CSKA 1948 – Levski Krumovgrad
|
|
0:3
|
|
10 Grudzieñ, Niedziela
|
Beroe – Etar
|
|
0:0
|
|
Lokomotiv Plovdiv – Pirin
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 21
|
15 Luty, Czwartek
|
Hebar – Lokomotiv Sofia
|
|
0:1
|
|
16 Luty, Piątek
|
Slavia Sofia – Beroe
|
|
3:0
|
|
Pirin – Levski
|
|
1:2
|
|
Levski Krumovgrad – Botev Plovdiv
|
|
2:1
|
|
17 Luty, Sobota
|
CSKA Sofia – Botev Vratsa
|
|
3:0
|
|
Arda – Lokomotiv Plovdiv
|
|
1:2
|
|
Etar – CSKA 1948
|
|
1:1
|
|
18 Luty, Niedziela
|
Ludogorets – Cherno More
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
22 Luty, Czwartek
|
Botev Vratsa – Pirin
|
|
1:2
|
|
Botev Plovdiv – Etar
|
|
2:0
|
|
23 Luty, Piątek
|
Cherno More – CSKA Sofia
|
|
1:0
|
|
Levski – Arda
|
|
4:0
|
|
Lokomotiv Plovdiv – Hebar
|
|
1:2
|
|
24 Luty, Sobota
|
CSKA 1948 – Slavia Sofia
|
|
1:1
|
|
Lokomotiv Sofia – Levski Krumovgrad
|
|
0:2
|
|
25 Luty, Niedziela
|
Beroe – Ludogorets
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 23
|
29 Luty, Czwartek
|
Cherno More – Botev Vratsa
|
|
- : -
|
|
1 Marzec, Piątek
|
Slavia Sofia – Botev Plovdiv
|
|
- : -
|
|
Etar – Lokomotiv Sofia
|
|
- : -
|
|
Levski Krumovgrad – Lokomotiv Plovdiv
|
|
- : -
|
|
2 Marzec, Sobota
|
Ludogorets – CSKA 1948
|
|
- : -
|
|
CSKA Sofia – Beroe
|
|
- : -
|
|
3 Marzec, Niedziela
|
Arda – Pirin
|
|
- : -
|
|
Hebar – Levski
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 24
|
8 Marzec, Piątek
|
CSKA 1948 – CSKA Sofia
|
|
- : -
|
|
Lokomotiv Plovdiv – Etar
|
|
- : -
|
|
Botev Plovdiv – Ludogorets
|
|
- : -
|
|
Botev Vratsa – Arda
|
|
- : -
|
|
Levski – Levski Krumovgrad
|
|
- : -
|
|
Beroe – Cherno More
|
|
- : -
|
|
Pirin – Hebar
|
|
- : -
|
|
Lokomotiv Sofia – Slavia Sofia
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 25
|
15 Marzec, Piątek
|
Levski Krumovgrad – Pirin
|
|
- : -
|
|
Etar – Levski
|
|
- : -
|
|
Hebar – Arda
|
|
- : -
|
|
Ludogorets – Lokomotiv Sofia
|
|
- : -
|
|
Beroe – Botev Vratsa
|
|
- : -
|
|
Slavia Sofia – Lokomotiv Plovdiv
|
|
- : -
|
|
CSKA Sofia – Botev Plovdiv
|
|
- : -
|
|
Cherno More – CSKA 1948
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 26
|
29 Marzec, Piątek
|
CSKA 1948 – Beroe
|
|
- : -
|
|
Lokomotiv Plovdiv – Ludogorets
|
|
- : -
|
|
Botev Plovdiv – Cherno More
|
|
- : -
|
|
Botev Vratsa – Hebar
|
|
- : -
|
|
Arda – Levski Krumovgrad
|
|
- : -
|
|
Levski – Slavia Sofia
|
|
- : -
|
|
Pirin – Etar
|
|
- : -
|
|
Lokomotiv Sofia – CSKA Sofia
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 27
|
2 Kwiecieñ, Wtorek
|
Levski Krumovgrad – Hebar
|
|
- : -
|
|
CSKA 1948 – Botev Vratsa
|
|
- : -
|
|
Etar – Arda
|
|
- : -
|
|
Ludogorets – Levski
|
|
- : -
|
|
Beroe – Botev Plovdiv
|
|
- : -
|
|
Slavia Sofia – Pirin
|
|
- : -
|
|
CSKA Sofia – Lokomotiv Plovdiv
|
|
- : -
|
|
Cherno More – Lokomotiv Sofia
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 28
|
5 Kwiecieñ, Piątek
|
Lokomotiv Plovdiv – Cherno More
|
|
- : -
|
|
Botev Plovdiv – CSKA 1948
|
|
- : -
|
|
Hebar – Etar
|
|
- : -
|
|
Botev Vratsa – Levski Krumovgrad
|
|
- : -
|
|
Arda – Slavia Sofia
|
|
- : -
|
|
Levski – CSKA Sofia
|
|
- : -
|
|
Pirin – Ludogorets
|
|
- : -
|
|
Lokomotiv Sofia – Beroe
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 29
|
12 Kwiecieñ, Piątek
|
CSKA 1948 – Lokomotiv Sofia
|
|
- : -
|
|
Etar – Levski Krumovgrad
|
|
- : -
|
|
Botev Plovdiv – Botev Vratsa
|
|
- : -
|
|
Ludogorets – Arda
|
|
- : -
|
|
Beroe – Lokomotiv Plovdiv
|
|
- : -
|
|
Slavia Sofia – Hebar
|
|
- : -
|
|
CSKA Sofia – Pirin
|
|
- : -
|
|
Cherno More – Levski
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 30
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
Lokomotiv Plovdiv – CSKA 1948
|
|
- : -
|
|
Hebar – Ludogorets
|
|
- : -
|
|
Botev Vratsa – Etar
|
|
- : -
|
|
Arda – CSKA Sofia
|
|
- : -
|
|
Levski – Beroe
|
|
- : -
|
|
Pirin – Cherno More
|
|
- : -
|
|
Lokomotiv Sofia – Botev Plovdiv
|
|
- : -
|
|
Levski Krumovgrad – Slavia Sofia
|
|
- : -
|
|
|